اجرای درمان رایگان کودکان زیر 7 سال فراتر از نظام ارجاع/ افزایش سطح پوشش بیمه ای دندانپزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت مطرح کرد؛

اجرای درمان رایگان کودکان زیر 7 سال فراتر از نظام ارجاع افزایش سطح پوشش بیمه ای دندانپزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در بحث درمان کودکان زیر 7 سال فراتر از نظام ارجاع عمل می کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده ایم.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، حسین فرشیدی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این پرسش که آیا درمان کودکان زیر 7 سال در بیمارستان های دولتی باید از طریق نظام ارجاع باشد، اظهار کرد: کودکان معمولا یا از طریق اورژانس و یا به دستور پزشک متخصص در بیمارستان بستری می شوند بنابراین به شکلی ارجاع صورت می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه همه افراد فاقد بیمه بر روی تخت بیمارستان بیمه می شوند، گفت: در بحث درمان کودکان زیر 7 سال فراتر از نظام ارجاع عمل می کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده ایم.

فرشیدی یادآور شد: دکتر عین اللهی زمانی از درمان رایگان کودکان زیر 7 سال خبر دادند که ما در منطقه خودمان شاهد قتل عام کودکان و مادران مظلوم فلسطینی توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی هستیم.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از این مصاحبه درباره پوشش بیمه ای خدمات دندانپزشکی از افزایش سطح آن خبر داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای درمان رایگان کودکان زیر 7 سال فراتر از نظام ارجاع/ افزایش سطح پوشش بیمه ای دندانپزشکی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای درمان رایگان کودکان زیر 7 سال فراتر از نظام ارجاع/ افزایش سطح پوشش بیمه ای دندانپزشکی"، کلیک کنید.