اطلاعیه شماره 5 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ اعزام تیم های امدادی به سمت 2 نقطه حرارتی

اطلاعیه شماره 5 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ اعزام تیم های امدادی به سمت 2 نقطه حرارتی

ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر در اطلاعیه شماره 5، آخرین اقدامات جست وجو در سانحه بالگرد رییس جمهوری را تشریح و اعلام کرد که با توجه به شناسایی 2 نقطه حرارتی توسط پهپاد ترکیه ای در روستای طویل، تیم های امدادی هلال احمر به سمت محل احتمالی فرود بالگرد حامل رییس جمهور و همراهانش در حرکت هستند

به گزارش اکسیداک، جمعیت هلال احمر در پنجمین اطلاعیه خود درپی وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهور اعلام کرد:

1. با توجه به شناسایی 2 نقطه حرارتی توسط پهباد ترکیه ای در روستای طویل، تیم های امدادی هلال احمر به سمت محل احتمالی فرود بالگرد حامل رییس جمهور و همراهانش در حرکت هستند.

2. در حال حاضر تعداد 73 تیم امدادی، در منطقه جست وجوی بالگرد حادثه دیده در روستای طویل حضور دارند که از این تعداد، 23 تیم آنست هلال احمر (سگ های زنده یاب) هستند که به همراه تجهیزات پیشرفته و تخصصی از تهران و استان های مجاور به منطقه وقوع حادثه اعزام شده اند.

3.شرایط جوی منطقه، مه گرفته و بارانی بوده و عملیات جست وجو با وجود شرایط سخت و کاهش دید در منطقه و همچنین مخاطرات محیطی از سوی تیم های امدادی ادامه یافته است.

4. اخبار تکمیلی در اطلاعیه های بعدی اعلام می شود.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه شماره 5 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ اعزام تیم های امدادی به سمت 2 نقطه حرارتی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه شماره 5 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ اعزام تیم های امدادی به سمت 2 نقطه حرارتی"، کلیک کنید.