اعتراف مربی الوصل درباره مهدی قایدی

اعتراف مربی الوصل درباره مهدی قایدی

آفتاب نیوز :

الوصل که برای کسب عنوان قهرمانی ادنوک لیگ امارات با شباب الاهلی رقابت سختی در صدر جدول رده بندی دارد، در آخرین دیدار خود، به زحمت و با نتیجه چهار بر دو مقابل اتحاد کلباء به پیروزی رسید که از دقیقه چهارم مسابقه 10 نفره بازی می کرد.

در این بازی، مهدی قایدی روی تیزهوشی و سماجت، توانست توپ را از مقابل پای عبدالرحمن صالح برباید و در ادامه با یک شوت زمینی و دقیق به گوشه دروازه، گل نخست بازی را به ثمر رساند. قایدی در ادامه بار ها خط دفاعی صدرنشین ادنوک لیگ را آزار داد و پاس گل دوم را نیز برای دنیل بسا مهیا کرد.

پس از این مسابقه، میلوش میلوویچ، سرمربی الوصل، خود را مسیول عملکرد عبدالرحمن صالح دانست، جایی که او تصمیم گرفت تا از این بازیکن در پست دفاع راست استفاده کند.

این بازیکن در دفع توپ ضعیف عمل کرد و قایدی موفق شد گل نخست را به ثمر برساند. میلوویچ در دقیقه 30 مجبور به تعویض صالح شد، زیرا او دچار مصدومیت شده بود.

میلوویچ در این خصوص توضیح داد: ایده من این بود که صالح را در پست دفاع راست قرار دهم، زیرا مهدی قایدی بازیکنی است که در عمق فرار می کند، بنابراین برای صالح راحت تر خواهد بود که او را با پای چپش متوقف کند.

او در مورد بازیکنی که عمدتاً در پست دفاع چپ بازی می کند، توضیح داد: صالح او نتوانست در پست دفاع راست عملکرد همیشگی را داشته باشد و روی کار های دفاعی تمرکز کرد.

میلوویچ فاش کرد: وقتی صالح از زمین خارج شد از او عذرخواهی کردم، زیرا در محاسباتم اشتباه کردم که او می تواند وظایف دفاع راست را انجام دهد و این موضوع برای ما گران تمام شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف مربی الوصل درباره مهدی قایدی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف مربی الوصل درباره مهدی قایدی"، کلیک کنید.