افزایش تلفات سیل در جنوب چین

افزایش تلفات سیل در جنوب چین

باران‌های سیل‌آسای روزهای اخیر در جنوب چین باعث رانش زمین و جاری شدن سیل شدید شده و علاوه بر خسارات قابل ملاحظه، تلفاتی نیز برجای گذاشته است.

به گزارش اکسیداک، منابع داخلی با به‌روزرسانی شمار تلفات این حادثه تاکنون از فوت ۱۳ تن و مفقود شدن ۱۵ نفر دیگر خبر داده‌اند.

خبرگزاری دولتی شینهوا گزارش داد بارندگی‌های ادامه‌دار از روز یکشنبه در میژو، استان گوانگدونگ ویرانی به بار آورده است. بر اساس این گزارش، تا روز دوشنبه ۵ نفر جان باختند و ۱۵ نفر مفقود هستند.

ویدیوی منتشر شده توسط تلویزیون مرکزی چین جاده‌های فروریخته و مناطق وسیعی که آب‌های گل آلود به آنجا نفوذ کرده و دچار آب گرفتگی شده‌اند را نشان می‌دهد. این ویدیوها همچنین نجات افراد با قایق را نشان می‌دهد.

رانش زمین همچنین به فوجیان استان همسایه نیز آسیب رساند. خبرگزاری شینهوا گفت تا روز سه‌شنبه مرگ ۸ نفر در آنجا تایید شده است. همچنین گزارش شده است که چندین نفر نیز مفقود شده‌اند.

مقامات محلی به تلاش‌های امداد و نجات سرعت بخشیده‌اند. کار بازسازی نیز در حال انجام است زیرا باران شدید به زیرساخت‌ها از جمله برق، ارتباطات و سایر تاسیسات آسیب وارد کرده است.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش تلفات سیل در جنوب چین" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش تلفات سیل در جنوب چین"، کلیک کنید.