افزایش مشارکت در انتخابات اولویت کار فعالان تشکل ها و بسیج دانشجویی

افزایش مشارکت در انتخابات اولویت کار فعالان تشکل ها و بسیج دانشجویی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز اولویت کار فعالان تشکل ها و بسیج دانشجویی را تلاش برای افزایش مشارکت و انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، علی افروس، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در مراسم تکریم و معارفه مسیولان سابق و جدید بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی با اشاره به نقش جوانان و جنبش های دانشجویی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی، اولویت کار فعالان تشکل ها و بسیج دانشجویی در شرایط حساس کنونی کشور را تلاش برای افزایش مشارکت و انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری دانست.

اولویت کار دانشجویان، آینده نگری و توجه به مشکلات مردم و جامعه

مسیول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان خوزستان نیز با تاکید بر عدم ایجاد اختلال در امور کشور پس از حادثه شهادت رییس جمهور، این ثبات را نه نشانه تشریفاتی بودن جایگاه رییس جمهور؛ بلکه نشان دهنده قایم به فرد نبودن نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: حادثه اخیر نشان داد این تصور که جایگاه رییس جمهوری اثرگذاری و ظرفیت لازم برای حل مشکلات کشور را ندارد تصور کاملاً اشتباهی است.

صادق شاهوارپور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره اولویت کار دانشجویان، آینده نگری و توجه به مشکلات مردم و جامعه را پس از علم آموزی، اولویت کاردانشجویان برشمرد و اضافه کرد: کار تشکیلاتی در چهارچوب تشکل های دانشجویی تمرینی برای هم افزایی، جبهه تشکل دادن و یک دست شدن برای حل مشکلات کشور است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش مشارکت در انتخابات اولویت کار فعالان تشکل ها و بسیج دانشجویی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش مشارکت در انتخابات اولویت کار فعالان تشکل ها و بسیج دانشجویی"، کلیک کنید.