اقدامات ارزنده هلال احمر در نوروز 1403 قابل تقدیر است

اقدامات ارزنده هلال احمر در نوروز 1403 قابل تقدیر است

به گزارش خبرگزاری اکسیداک استان سمنان؛ سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان روز پنجشنبه 6 اردیبهشت 1403 در نشست با مدیرعامل و شورای معاونین مجموعه هلال احمر استان در محل سالن جلسات این سازمان ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن هفته گرامیداشت هلال احمر گفت: از تمامی امدادگران، نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان بواسطه اقدامات و خدمات رسانی بسیار مطلوب و ارزنده در ایام تعطیلات نوروز 1403 تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: استان سمنان بواسطه قرارگرفتن در مسیر اصلی کریدور شرق به غرب ، سالانه میزبان بالغ بر 20 میلیون مسافر و زایر در راه های مواصلاتی است که شما امدادگران و نجاتگران با کمترین امکانات بهترین و بیشترین خدمات را ارایه داشتید.

هاشمی افزود: اقدامات در حوزه پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر و همچنین برنامه ها و سیاست های کلان استان با مدیریت مطلوب و مجموعه جمعیت هلال احمر استان به خوبی در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: خدمت رسانی، افزایش امید، اعتماد آفرینی و مراقب از جان مردم وظیفه همگان بخصوص شما امدادگران و نجاتگران است، حضور بموقع شما در سوانح و حوادث، برای آسیب دیدگان و مصدومان تسکین دهنده و آرامش بخش است.

استاندار سمنان بیان داشت: توجه به زیرساخت ها، امکانات اولیه پایگاه های امداد و نجات، ارایه آموزش های امدادی و کمک های اولیه ویژه تمامی مردم بخصوص روستاییان، بهره گیری از اعتبارات سفر دور دوم رییس جمهور برای تکمیل و تجهیز امکانات مجموعه هلال احمر از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار داشته باشد.

هاشمی تصریح کرد: مردم استان سمنان برای استقبال از آیت الله دکتر رییسی، ریاست جمهور در دور دوم سفر به استان با حضور پرشور و حماسی خود سنگ تمام گذاشتند و سفر به بهترین شکل ممکن برگزار شد که به واقع این مهم تبدیل به یک سرمایه اجتماعی شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: شما به عنوان افراد دغدغه مند می توانید دستاوردهای بدست آمده توسط دولت سیزدهم را برای خنثی سازی توطیه های دشمنان در راستای ناامید سازی مردم، ویژه جامعه هدف خود تبیین و بازنشر دهید.

استاندار سمنان در پایان گفت: دور دوم سفر رییس جمهور به استان سمنان بواسطه پیگیری ها و تخصیص و هزینه کرد مطلوب مصوبات و اعتبارات در دور اول سفر توسط تمامی مسیولان دست اندرکار امر، با رشد بسیار مطلوب و چشمگیری همراه بود که در راستای برطرف نمودن کمبود های موجود در حوزه هایی که دغدغه مندی وجود دارد، هزینه خواهد شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقدامات ارزنده هلال احمر در نوروز 1403 قابل تقدیر است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقدامات ارزنده هلال احمر در نوروز 1403 قابل تقدیر است"، کلیک کنید.