الهامی؛ متخصص گرفتن جام از استقلال!

الهامی؛ متخصص گرفتن جام از استقلال!

یه گزارش خبرگزاری اکسیداک؛ گرچه نساجی دو هفته پیش در خانه به پرسپولیس باخت، اما شاگردان ساکت الهامی با کسب برتری قاطعانه مقابل تیم استقلال خوزستان وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیدند تا از دایره خطر قدری فاصله بگیرند.
با این حال، اما نساجی همچنان خطر سقوط به دسته پایین را احساس می کند و برای تثبیت جایگاه خود نیاز دارد استقلال را در بازی هفته آینده شکست دهد یا دست کم یک تساوی از این تیم بگیرد.
بازی فوق حساس استقلال و نساجی درحالی هفته آینده در ورزشگاه شهید وطنی قایمشهر برگزار می شود که نگرانی هایی نیز از جانب استقلالی ها بابت پر شدن سکوها به سود تیم میزبان وجود دارد و حتی استقلالی ها بیم آن دارند که شرایط طوری پیش برود که حتی نتوانند از 10درصد از فضایی که برای تماشاگران تیم میهمان در نظر گرفته می شود، استفاده
کنند.
در عین حال ساکت الهامی در لوای سرمربی دو بار تا کنون جام قهرمانی را از استقلال گرفته است. الهامی یک بار تحت عنوان سرمربی تراکتور در فینال جام حذفی استقلال را شکست داد تا این تیم تبریزی صاحب جام قهرمانی شود.
بار دوم ساکت به عنوان سرمربی نساجی در جام حذفی مقابل استقلال ایستاد و مانع از رسیدن این تیم به فینال شد. در آن بازی باز هم فرهاد مجیدی سکان هدایت استقلال را به دست داشت و نتوانست از سد نساجی عبور کند.
حالا نیز ساکت الهامی اگر از استقلال امتیاز بگیرد به احتمال زیاد مانع از قهرمانی این تیم در لیگ برتر خواهد شد و شاید نکونام نیز توسط ساکت الهامی به سرنوشت مجیدی که دو جام حذفی را مقابل ساکت از دست داد، دچار شود.
به هرحال بازی سخت و دشواری سه شنبه هفته آینده پیش روی استقلال قرار دارد و آن سوی مردی قرار گرفته که در ناکام کردن استقلال ید طولایی دارد و خود نیز مدعی نشستن روی نیمکت استقلال است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الهامی؛ متخصص گرفتن جام از استقلال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الهامی؛ متخصص گرفتن جام از استقلال!"، کلیک کنید.