انتخابی جام جهانی| پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ با هت تریک طارمی

انتخابی جام جهانی| پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ با هت تریک طارمی

دیدار تیم های ملی هنگ کنگ و ایران با برتری شاگردان قلعه نویی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، دیدار تیم های هنگ کنگ و ایران از مرحله اول انتخابی جام جهانی 2026 از ساعت 15:30 آغاز شد و در نهایت تیم ملی ایران با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید. 

داور: قاسم مطر از کشور عمان

کارت زرد:علیرضا جهانبخش

اخراج:

گل: مهدی طارمی (13، 34، 56) سردار آزمون (65) برای ایران/هی وی ما (14)پینتو (60) برای هنک کنگ

ترکیب تیم ملی ایران: پیام نیازمند، آریا یوسفی(66- صالح حردانی)، محمدامین حزباوی، شجاع خلیل زاده، ابوالفضل جلالی(66- میلاد محمدی)، محمد قربانی، سامان قدوس(77- امید نورافکن)، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی(90+2 جواد آقایی پور)، مهدی قایدی و سردار آزمون(77- شهریار مغانلو)

تیم ملی بازی را هجومی آغاز کرد و خطرات زیادی را روی دروازه هنگ کنگ ایجاد کرد که باعث شد ایران توسط طارمی از روی نقطه پنالتی به گل برسد، اما یک دقیقه بعد به دیل خط دفاعی آشفته ایران دروازه کشورمان باز شد، اما در ادامه حملات بازیکنان تیم ملی منجر به گل دوم شد که این گل هم از روی نقطه پنالتی به دست آمد.

در نیمه دوم بازی به همان شکل نیمه اول دنبال شد که منجر به گل سوم طارمی شد اما باز هم دفاع بد ایران باعث شد تا گل دوم را دریافت کنیم. در ادامه حملات ایران با گلزنی سردار آزمون نتیجه داد. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابی جام جهانی| پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ با هت تریک طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابی جام جهانی| پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ با هت تریک طارمی"، کلیک کنید.