بارش باران در تهران/ افزایش دما طی پنج روز آینده

بارش باران در تهران/ افزایش دما طی پنج روز آینده

اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه شمالی و خیزش گرد و خاک در جنوب استان خبر داد.

به گزارش اکسیداک بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران  از امروز تا روز دوشنبه (5 تا 7 خردادماه) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی به ویژه در مناطق غربی و نیمه شمالی استان در ساعات عصر و شب بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در مناطق مستعد بارش تگرگ و در بخش های جنوبی استان وزش باد شدید تا خیلی شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.

برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه (7 و 8 خردادماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد مورد انتظار است.

طی پنج روز آینده روند افزایش نسبی دمای بیشینه در سطح استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 32 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (6 خردادماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 19 و حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (7 خردادماه) صاف تا نیمه ابری، در بعضی ساعت ها افزایش باد، در بعد از ظهر وزش باد شدید  با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در تهران/ افزایش دما طی پنج روز آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در تهران/ افزایش دما طی پنج روز آینده"، کلیک کنید.