بارش های اخیر برق 8 روستا را قطع کرد

بارش های اخیر برق 8 روستا را قطع کرد

به گزارش اکسیداک از خراسان، سیدرضا عباسی نیشابوری در گفتگویی با بیان اینکه شهرستان های فریمان، مشهد، کلات، تربت جام و صالح آباد در پی وقوع بارش های سیلابی چهارشنبه شب دچار خسارت شده اند، اظهارکرد: 32 میلیمتر باران در 24ساعت گذشته در فریمان بارید که شماری از منازل روستایی دچار آبگرفتگی شده است.

وی افزود: همچنین چند راه روستایی نیز در فریمان مسدود است و یا تردد با سختی در میان گل و لای انجام می شود.

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی به بارش 33 میلیمتری باران در کلات نیز اشاره کرد و گفت: در پی بارش ها برق هشت روستا با حدود 500 خانوار جمعیت در این شهرستان قطع شد که تا صبح امروز برق هفت روستا وصل شده و تنها برق یک روستا با 40 خانوار همچنان قطع است.

عباسی نیشابوری اظهارکرد: علاوه بر اینکه جاده سیمان یا همان بلوار رسالت مشهد دچار آبگرفتگی و کندی تردد شده، تعدادی از منازل روستای گوجگی در 35 کیلومتری این کلانشهر نیز دچار آبگرفتگی شده است.

وی افزود: وقوع تگرگ و باران در بخش نصرآباد تربت جام نیز منجر به انسداد راه روستاهای جعفرآباد و حسن آباد شد.

عباسی نیشابوری گفت: بارش ها در شهرستان صالح آباد نیز باعث آبگرفتگی 18 منزل در روستای رحیم آباد شد که احتمالا در این منطقه کمپ اسکان برپا شود، پل جاده روستای حاجی آباد این شهرستان نیز آسیب دیده و احتمالا این منطقه نیز دچار خسارت جدی است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش های اخیر برق 8 روستا را قطع کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش های اخیر برق 8 روستا را قطع کرد"، کلیک کنید.