بازداشت عامل تیراندازی در شهرری

بازداشت عامل تیراندازی در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری عامل درگیری و تیراندازی در یکی از مجتمع‌های واقع در جاده ورامین، خبر داد.

به گزارش اکسیداک، سرهنگ محمدقاسم طرهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: درپی اعلام درگیری و تیراندازی باسلاح گرم در یکی از مجتمع‌های جاده ورامین و متواری شدن متهم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات انتظامی شهرستان ری قرار گرفت.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل مشخص شد متهم با استفاده از سلاح گرم اقدام به درگیری و تیراندازی کرده و پس از برهم زدن نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت، از محل متواری شده است. در این راستا ماموران سازمان اطلاعات انتظامی شهرستان ری با انجام اقدامات فنی و تحقیقات گسترده پلیسی مخفیگاه متهم را شناسایی کرده و پس از انجام هماهنگی قضایی در عملیاتی منسجم و ضربتی وی را دستگیر و یک قبضه سلاح کلت کمری از وی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرری با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی، گفت: متهم در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرده و دلیل آن را اختلافات قبلی اعلام کرد. در ادامه و پس از تشکیل پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت عامل تیراندازی در شهرری" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت عامل تیراندازی در شهرری"، کلیک کنید.