بازداشت 4 نفر سر جلسه کنکور

بازداشت 4 نفر سر جلسه کنکور

آفتاب نیوز :

عبدالرسول پورعباس رییس سازمان سنجش آموزش کشور در حاشیه بازدید از حوزه برگزاری آزمون سراسری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: امروز حدود 501 هزار داوطلب داریم که در آزمون تجربی شرکت می کنند و بیشتر داوطلبان، خانم ها هستند.

وی افزود: آزمون دیروز با موفقیت برگزار شد، البته با وجود اینکه تمهیدات اندیشیده شده بود حدود 50 داوطلب سیل زده به آزمون نرسیدند، اما من این نوید را می دهم که آزمون اختصاصی را دوباره برای آن ها برگزار می کنیم و تیرماه هم میتوانند در کنکور شرکت کنند بنابراین آمادگی خود را خفظ کنند.

رییس سازمان سنجش درباره تخلف در آزمون روز گذشته، اظهار داشت: 4 مورد دستگیری داشتیم و این نشان میدهد که مردم عزیز به سیستم سازمان سنجش اعتماد کردند، یک مورد در تهران با اولین عکسی که از پرسشنامه گرفت دستگیر شد، یک مورد هم در جنوب و دو مورد در غرب قصد داشتند ابزار تقلب به حوزه کنکور ببرند که دستگیر شدند.

پورعباس ادامه داد: آزمون امروز حساسیت خاصی دارد و فریبکاران بسیار تلاش کردند تا عزیزان ما را وسوسه کنند، اما تمام مخازن با امنیت کامل مسیر خود را طی کردند، امروز هم آمادگی کامل داریم و به صورت حداکثری در حال رصد هستیم امیدواریم مساله ای پیش نیاید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 4 نفر سر جلسه کنکور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 4 نفر سر جلسه کنکور"، کلیک کنید.