باشگاه پرسپولیس با جانشین یحیی به توافق رسید

باشگاه پرسپولیس با درخواست مالی جدید مدیر برنامه های اوسمار ویه را برای تمدید قرارداد سرمربی خود موافقت کرده است، اما برای نهایی شدن ادامه همکاری باید قرارداد امضا شود.

باشگاه پرسپولیس با جانشین یحیی به توافق رسید

آفتاب نیوز :

اوسمار ویه را سرمربی برزیلی پرسپولیس که پیشنهاد تمدید قرارداد این تیم را برای یک فصل دیگر دریافت کرده بود با درخواست یک تیم اماراتی برای فصل آینده روبرو شد.

با این حال اوسمار به مدیر برنامه های خود اعلام کرد پیشنهاد تمدید با پرسپولیس را پیگیری کند و کاری به سایر تیم های درخواست دهنده نداشته باشد، چون تصمیم دارد به حضورش در جمع سرخپوشان پایتخت ادامه دهد.

مدیر برنامه های سرمربی برزیلی سرخپوشان نیز با وجود اختلاف نظر مالی با باشگاه اعلام کرده است ویه را هیچ گزینه دیگری را پیگیری نمی کند و فقط به ماندن در پرسپولیس فکر می کند. همچنین باشگاه پرسپولیس نیز با مبلغ مورد انتظار ویه را موافقت کرده است تا دیگر هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد او برای دو فصل دیگر با پرسپولیس وجود نداشته باشد؛ بنابراین اگر ویه را موافقت کند قرارداد او بعد از بازی با استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر تمدید می شود تا برنامه خود برای نقل و انتقالات فصل آینده را نیز ارایه دهد.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان جمعه چهارم خردادماه 1403 در ورزشگاه ازادی برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه پرسپولیس با جانشین یحیی به توافق رسید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه پرسپولیس با جانشین یحیی به توافق رسید"، کلیک کنید.