ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات/ انسان نماها زمین خوردن را تمرین می کنند؟

به گزارش خبرگزاری اکسیداک، درحالی که شروع به خواندن این گزارش کرده اید، ویدیوی 40 ثانیه ای زیر به رکورد بازدید 5میلیونی نزدیک می شود؛ ویدیویی که مدت ها است، دنباله کنندگان حوزه رباتیک به دنبال آن هستند. ویدیویی که از شفافیت سخن می گوید، چیزی که من طرفداران دوست دارند بیشتر از دنیای رباتیک ببینند. نشان دادن ساده آن چه در پشت صحنه عکس های بدون خطای ربات ها می گذرد. در بسیاری از موارد، ما از سال ها آزمون و خطا می گذریم و سراغ تصاویری می رویم که ربات ها را در دوربین خوب جلوه می دهند. هنگامی که شما فقط نتایج مثبت را به اشتراک می گذارید، انتظارات غیرواقع بینانه ای برای خود ایجاد می کنید.

ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات/ انسان نماها زمین خوردن را تمرین می کنند؟

اما واقعیت این است که ربات های دوپا سقوط می کنند. از این نظر، حداقل، آنها دقیقاً مانند ما هستند. همانطور که Agility اخیراً گفته است، “همه گاهی اوقات زمین می خورند، این نحوه برخاستن ما است که ما را تعریف می کند.” من آن را یک قدم فراتر می برم و اضافه می کنم که یاد گرفتن چگونه خوب زمین خوردن به همان اندازه مهم است.

پراس ولاگاپودی، مدیر ارشد فناوری تازه منصوب شده شرکت Agility، اخیراً گفته است که دیدن ربات ها در این مرحله از کار چیز خوبی است. او خاطرنشان می کند: «وقتی یک ربات واقعاً در جهان است و کارهای واقعی انجام می دهد، اتفاقات غیرمنتظره ای رخ می دهد. شما چندبار زمین خوردن را تجربه خواهید کرد، اما این بخشی از یادگیری برای دویدن طولانی مدت در محیط های واقعی است.»

اسکن سریع قوانین هاروارد برای زمین خوردن بدون آسیب، آنچه را که ما به طور شهودی در مورد زمین خوردن به عنوان انسان درک می کنیم، منعکس می کند:

  • از سرت محافظت کن
  • از وزن خود برای هدایت بدن هنگام افتادن استفاده کن
  • زانوهای خود را خم کن
  • از کشیدن افراد دیگر با خود هنگام زمین خوردن پرهیز کن

آرون ساندرز، مدیر ارشد فناوری Boston Dynamics، سال گذشته به techcrunch گفت:«ما از سقوط نمی ترسیم و با ربات ها طوری رفتار نمی کنیم که گویا خیلی شکننده اند. ربات ما زیاد سقوط می کند و یکی از چیزهایی که مدت ها پیش تصمیم گرفتیم این بود که باید ربات هایی بسازیم که بتوانند بدون شکستن زمین بخورند.»

ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات/ انسان نماها زمین خوردن را تمرین می کنند؟

آموزش زمین خوردن کاربردهای بسیاری خواهد داشت؛ ربات ها زمین می خورند. بهتر است بتوانند بلند شوند. توانایی بلند شدن ممکن است برای اهداف شارژ نیز مفید باشد.

منبع: techcrunch

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات/ انسان نماها زمین خوردن را تمرین می کنند؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ببینید l بازدید میلیونی زمین خوردن یک ربات/ انسان نماها زمین خوردن را تمرین می کنند؟"، کلیک کنید.