بررسی جایگاه شرکت های دانش بنیان در توسعه اقتصاد دریا محور در استان هرمزگان

بررسی جایگاه شرکت های دانش بنیان در توسعه اقتصاد دریا محور در استان هرمزگان

اکسیداک/هرمزگان اولین جلسه بررسی نقش و جایگاه شرکت های دانش بنیان در توسعه اقتصاد دریا محور برگزار شد.

اولین جلسه نقش و جایگاه شرکت های دانش بنیان در توسعه اقتصاد دریا محور شامگاه شنبه 12 خرداد، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، رویسای دانشگاه ها و دستگاههای اجرایی هرمزگان مرتبط برگزار شد.

احسان کامرانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، در این نشست گفت: می بایست شناسنامه ای از شرکت های دانش بنیان و ظرفیت های فعلی استان تهیه گردد تا با روش های آینده پژوهی برای آینده استان در زمینه نوآوری و فناوری نقشه راه ترسیم کنیم.

کامرانی عنوان کرد: نظرات دانشگاههای استان و افراد صاحب نظر در ترسیم این مسیر در نظر گرفته شود و همچنین از ظرفیت کشورهای اسلامی و موفق در توسعه اقتصاد دریامحور استفاده شود.

وی، به ظرفیت و بهره مندی از الگوهای بین المللی موفق تاکید کرد و افزود: ظرفیت های موفق استانی مانند نفت، گاز، فولاد، کشاورزی و سایر زمینه ها با توجه سند آمایش استانی موردتوجه قرار گیرد.

در پایان این جلسه اعضا برلزوم برگزاری منظم این نشست ها و بررسی بیشتر موضوع در قالب ساختاری هدفمند شدند.

به گزارش خبرنگار اکسیداک، این جلسه به میزبانی پارک علم و فن آوری هرمزگان برگزار شد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بررسی جایگاه شرکت های دانش بنیان در توسعه اقتصاد دریا محور در استان هرمزگان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بررسی جایگاه شرکت های دانش بنیان در توسعه اقتصاد دریا محور در استان هرمزگان"، کلیک کنید.