برنامه های هفته نجوم در سیستان و بلوچستان

برنامه های هفته نجوم در سیستان و بلوچستان

برنامه ویژه انجمن نجوم خیام به مناسبت هفته نجوم در زاهدان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک ، به مناسبت هفته جهانی نجوم که از 23 تا 29 اردیبهشت در شهرهای مختلف ایران برگزار می شود.به همبن مناسبت برنامه های متنوعی شامل رصد، سخنرانی علمی و برپایی غرفه های آموزشی در نقاط مختلف شهر زاهدان توسط انجمن نجوم خیام تدارک دیده شده است که شهروندان زاهدانی می توانند همچون سال های گذشته از این برنامه ها استفاده کنند.

طبق اعلام این انجمن، دوشنبه 24 اردیبهشت 17:30 تا 19:30 در مدرسه رجایی برنامه رصد و سخنرانی اجرا خواهد شد. 
سه شنبه 25 اردیبهشت از ساعت 17:30 تا 19:30 برنامه رصد در شریعتی شمالی جنب مسجد قدس برگزار می شود.
 پنج شنبه 27 اردیبهشت از ساعت 17:30 تا 19:30 با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برنامه های مختلفی در مراکز کانون واقع در زیباشهر اجرا خواهد شد.
جمعه 28 اردیبهشت از ساعت 17 تا 21 غرفه های متنوع نجوم و رصد آسمان در دفتر انجمن نجوم خیام،  واقع در باغ خانواده زاهدان برپا خواهد شد.

برای اطلاع از برنامه سایر شهرها در هفته جهانی نجوم به لینک زیر مراجعه شود:

https://ana.ir/003owB

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه های هفته نجوم در سیستان و بلوچستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه های هفته نجوم در سیستان و بلوچستان"، کلیک کنید.