بی اخلاقی ممنوع!  – اکسیداک

بی اخلاقی ممنوع!  - اکسیداک

ایران اسلامی و مردم فهیم و ولایتمدارش لایق بهترین ها هستند و باید در این شرایطی که دشمن برای ایجاد نفاق چشم و گوشش را تیز کرده، گوش به فرمان رهبری از بی اخلاقی های سیاسی که جز آسیب به آبروی ملی کاری نمی کند، دوری کرد و دیگران را هم بدان تشویق کرد.

به گزارش اکسیداک، پایگاه بصیرت در یادداشتی به قلم صابر محمدی نوشت: تبلیغات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران اسلامی در مرحله ای قرار دارد که بحث و گفتمان عموم مردم پیرامون هر یک از این 6 نفر داغ داغ است. حالا هر جا که می روی از صف نانوایی تا تاکسی و اتوبوس و مترو همه سخن از رییس جمهور آینده می زنند و هر یک با استدلال خود گزینه اصلح و موارد خوب و قابل تامل شخص مورد نظر خود را بر میشمارند.

یکی از پاکدستی و مورد اعتمادی جلیلی می گوید و دیگری از مدیر و مدبر بودن قالیباف؛ یکی قاضی زاده هاشمی را پسندیده و دیگری شعار خدمت زاکانی را مد نظر دارد؛ یکی از شعار فسادزدایی پور محمدی می گوید و دیگری از صحبت های بازار سرمایه پزشکیان.

جامعه روی دور تند تبلیغات انتخاباتی نامزدها مسیر خود را طی می کند و مردم هم در کمال آرامش در حال رصد برنامه های تبلیغاتی هستند تا اصلح ترین فرد را برای آینده خود و فرزندانشان انتخاب کنند. اما آنچه در این میان روی ناخوشایند تبلیغات را برای مردم باز کرده و سبب سلب اعتماد برخی مردم می شود بی اخلاقی هایی است که رهبری از آن به لجن پراکنی تعبیر می کنند.  

از جبهه دشمن!
لجن پراکنی یا سیاه نمایی و تخریب رقبا نه در مرام مردم میهن اسلامی است که گوش به فرمان رهبری با رعایت اخلاق در حال طی مسیر انتخابات هستند بلکه در مرام آن هایی است که به دنبال ایجاد آشوب و بلوا هستند تا فضای آرام سیاسی انتخابات کنونی را بر هم بزنند و به عبارتی پیام هایی است که از جبهه دشمن مخابره می شود. پیام هایی از جانب قدرت ها و دست نشانده هایشان که از رییس جمهور آینده ایران وحشت دارند و مدام گوش تیز کرده اند که عاقبت کدام اصلحی جایگزین اصلح ترین رییس جمهور شهید می شود!

آزمونی برای اخلاق انتخاباتی
دشمن و ضد انقلاب با دیدن صحنه پرشور، متکثر و رقابتی انتخابات پیش روی ایران به وحشت افتاده لذا با تمام  توان فعال شده تا نگذارد حماسه با شکوه مردم در هشتم تیرماه 1403 رقم بخورد.

عده ای هم دانسته و ندانسته برخلاف تاکیدات رهبری وارد میدان دشمن شده و با سیاه نمایی و تخریب رقبا به دنبال امتیازگیری برای جبهه خودی هستند در حالیکه به این امر واقف نیستند که این بی اخلاقی راه به جایی نمی برد و نه تنها میدان را برای دشمن بازتر می کند که سودی هم برای ملت و کشور و نظام و انقلاب در بر ندارد بلکه تنها سبب آسیب می شود. حالا نه تنها نامزدهای انتخاب چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بلکه هواداران آن ها در آزمون اخلاق انتخاباتی قرار دارند؛ آزمونی که رهبر معظم انقلاب در سالگرد ارتحال امام  از آن سخن گفته و فرمودند: لجن پراکنی ممنوع! رهبری  در مراسم سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در بخشی از سخنانشان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو چند عنوان مهم را مطرح کرده و فرمودند مشارکت در انتخابات، ویژگی های رییس جمهور و رعایت اخلاق انتخاباتی از موارد مورد تامل است. ایشان فرمودند: «در این حرکت عظیمی که انجام میگیرد، در رقابت های پیش روی انتخاباتی بین نامزدها، اخلاق حاکم باشد؛ بدگویی کردن، تهمت زدن، لجن پراکنی کردن، کمکی به پیشرفت کارها نمیکند، به آبروی ملّی هم لطمه میزند.»

این همان نکته ای است که دشمن هم به خوبی بدان واقف است پس وارد میدان لجن پراکنی می شود و در قامت هوادار فلان نامزد، نامزد رقیب را می کوبد و البته برخی هواداران هم به خیال خدمت به مردم با این لجن پراکنی دشمن همراه شده و بی اخلاقی می کنند و مواردی را برای رقبا مطرح می کنند که هیچ کمکی به کشور نمی کند و اعتماد عمومی را زیر سوال برده و به اعتبار شورای نگهبان به عنوان مرجع تایید صلاحیت نامزدها آسیب می زند. حال اینکه این لجن پراکنی و بی اخلاقی ها گاه هیچ پایه و اساسی نداشته و به سلیقه افراد بستگی دارد و گاه هم از پر و بال گرفتن از یک شایعه جان می گیرند.

صحنه حماسه نه رقابت برای قدرت
رهبر معظم انقلاب فرمودند: «صحنه ی انتخابات صحنه ی عزّت و حماسه است، صحنه ی رقابت برای خدمت است، صحنه ی کش وواکش برای به دست آوردن قدرت نیست. برادرانی که وارد میدان مبارزه ی انتخاباتی و رقابت انتخاباتی میشوند، این را به عنوان یک وظیفه بدانند؛ آن ها به وظیفه شان عمل کنند.»

این سخن رهبری حجت را بر بی اخلاقان تمام می کند که این میدانی که به لطف حضور و مشارکت مردم آماده و مهیای انتخاب اصلح برای سکانداری چهار سال آینده کشور است، میدانی برای کش و واکش کسب قدرت و مقام نیست! چرا که این جایگاه، جایگاهی برای خدمت به مردم  و مردم داری و رفع مشکلات آنهاست نه میدان تاخت و تاز بر گروه ها و جناح های سیاسی و تخریب رقیب.

کسی که قرار است رییس جمهور آینده این آب و خاک شود از هم اکنون باید در فکر تشکیل دولت و چیدمان اجرایی از فرهنگ و هنر تا اقتصاد و آموزش و ارتباطات باشد؛ باید در فکر حفظ جایگاه اقتدار و آبروی نظام باشد و دست آوردهای گرانبهای دولت قبل را حفظ و تعاملات بین المللی و منطقه ای که خود را در شهادت رییس جمهوری و همراهانشان نشان داد، باشند.

همه باید بدانند!
بی اخلاقی و ورود لجن پراکنی ممنوع! این جمله را باید سر در تمام ستادهای انتخاباتی نامزدها از فضای واقعی تا فضای مجازی حک کرد تا دیگر کسی جرات بی اخلاقی کردن، نداشته باشد.
ایران اسلامی و مردم هوشیار، فهیم و ولایتمدارش لایق بهترین ها هستند و باید در این شرایطی که دشمن برای ایجاد نفاق چشم و گوشش را تیز کرده، گوش به فرمان رهبری از بی اخلاقی های سیاسی که جز آسیب و لطمه به آبروی ملی کاری نمی کند، دوری کرد و دیگران را هم بدان تشویق کرد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بی اخلاقی ممنوع!  – اکسیداک" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بی اخلاقی ممنوع!  – اکسیداک"، کلیک کنید.