تعیین ۱۲ نقطه در شهر آستارا برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

تعیین ۱۲ نقطه در شهر آستارا برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

اکسیداک/گیلان شهردار آستارا گفت: ۱۲ نقطه برای تبلیغات مجاز انتخاباتی کاندیداهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در شهر مرزی آستارا در شمال غربی استان گیلان تعیین شد.

میثم الوان پور امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه در گفت‌وگو با خبرنگار اکسیداک با دعوت از مردم شهید پرور و همیشه در صحنه آستارا برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه، اظهار کرد: شهرداری‌ موظف است همزمان با آغاز تبلیغات، نقاطی را برای تبلیغات محیطی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در سطح شهر در نظر بگیرد.

وی افزود: برهمین اساس و با هدف رعایت عدالت و فراهم کردن مکان مناسب برای معرفی کاندیداها، شهرداری آستارا با تعیین ۱۲ نقطه در معابر پرتردد شهر امکان مناسب تبلیغات محیطی را فراهم کرده است.

الوان پور، گفت: جلوگیری از آشفتگی بصری، حفظ زیبایی سیما و منظر سطح شهر و همچنین نظم‌بخشی به تبلیغات نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری از اهداف تعیین این نقاط برای تبلیغات است.

شهردار آستارا با تاکید بر رعایت قوانین انتخابات اظهار کرد: از هواداران کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری درخواست می‌شود از دیوارنویسی و چسباندن پوستر برجداره معابر اصلی سطح شهر آستارا خودداری کنند.

به گزارش اکسیداک، مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران هستند. چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری روز جمعه هشت تیر ماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

پایان خبر اکسیداک 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعیین ۱۲ نقطه در شهر آستارا برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعیین ۱۲ نقطه در شهر آستارا برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.