تقدیم افتخار کسب رکورد ماهانه تولید آهن اسفنجی در فولاد سفید دشت به رییس جمهور شهید

تقدیم افتخار کسب رکورد ماهانه تولید آهن اسفنجی در فولاد سفید دشت به رییس جمهور شهید

به گزارش خبرگزاری اکسیداک استان چهارمحال وبختیاری، مدیر بهره برداری شرکت فولاد سفیددشت ضمن اعلام این خبر گفت: با ثبت رکورد تولید 90 هزار و 22 تن آهن اسفنجی در اردیبهشت ماه، رکورد ماهانه تولید این محصول به میزان 2 هزار و 11 تن نسبت به رکورد قبلی که در فروردین ماه سال جاری به ثبت رسیده بود، ارتقاء یافت.

ایمان سلیمانی اظهار داشت: اگرچه در آخرین روزهای اردیبهشت ماه خبر ناگوار سانحه سقوط بالگرد رییس جمهور عزیز و هییت همراه کشورمان موجی از غم و اندوه در این شرکت به همراه آورده بود اما مدیران و کارکنان شرکت با ثبت دومین رکورد در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» به این سخن آیت الله شهید دکتر رییسی مبنی بر این که «ما اجازه نخواهیم داد که دشمن شاد شود» جامه عمل پوشاندند.

وی با تاکید بر این که ثبت دو رکورد تولید در دو ماه متوالی و نیز دو رکورد تولید روزانه از ابتدای سال جاری نویدبخش سالی پر از کامیابی برای این مجتمع فولادی است، خاطر نشان کرد: با توجه به پیش بینی وضع محدودیت های مصرف انرژی در تابستان و زمستان، استفاده حداکثری از ظرفیت تولید در ماه های ابتدایی سال با هدف جبران عقب ماندگی احتمالی از برنامه تولید، سرلوحه کار کارکنان تلاشگر مجموعه فولاد سفیددشت بوده است که تحقق 120 درصدی برنامه تولید سالانه تا پایان اردیبهشت ماه گواه این مدعاست.

مدیر بهره برداری شرکت فولاد سفیددشت در ادامه تاکید کرد: رییس جمهوری فقید در بازدید سال گذشته خود از شرکت فولاد مبارکه در بیاناتی بر ارتقا و رشد تولید در کشور با هدف افزایش آرامش و رفاه در زندگی مردم، ثبت کارنامه درخشان در تولید فولاد و از پای ننشستن در مسیر پر فراز و نشیب حفظ و افزایش تولید تاکید داشتند، از این رو ما نیز به تاسی از راهبردهای این شهید والامقام، تمامی تلاش خود را برای رونق اقتصادی و توسعه صنعتی کشور به کار خواهیم بست.

سلیمانی در پایان ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی و هییت همراه از حمایت های همه جانبه سهامداران و مدیریت عالی و همچنین همکاری و همدلی تمامی کارکنان و پیمانکاران که در ثبت این رکوردها و همچنین تسریع در آغاز فرآیند بهره برداری پیوسته از واحد فولادسازی و ریخته گری در سال 1403 تلاش می کنند، قدردانی کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقدیم افتخار کسب رکورد ماهانه تولید آهن اسفنجی در فولاد سفید دشت به رییس جمهور شهید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقدیم افتخار کسب رکورد ماهانه تولید آهن اسفنجی در فولاد سفید دشت به رییس جمهور شهید"، کلیک کنید.