توسعه گردشگری اراضی عباس آباد نیازمند حمایت شورا و شهرداری تهران است

توسعه گردشگری اراضی عباس آباد نیازمند حمایت شورا و شهرداری تهران است

مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد گفت: شرکت نوسازی عباس آباد رو به توسعه است و امیدواریم با حمایت شورا و شهرداری بتوان به گونه ای عمل کرد که شرکت نوسازی عباس آباد بتواند نقش جدی در توسعه گردشگری ایجاد کند.

به گزارش اکسیداک، محمدحسین حجازی در دویست و بیست و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی گزارش حسابرسی شرکت نوسازی عباس آباد در سال های 1400 و  1401 گفت: در شرکت نوسازی اراضی عباس آباد حساب دایمی و سالیانه داریم. از ابتدای تاسیس شرکت عدد مالیاتی وجود داشته که روبه کاهش است. در حساب سالیانه درآمد شرکت روبه رشد است.

وی با بیان اینکه با حمایت اعضای شورا و شهرداری تهران تا امروز وضعیت شرکت مطلوب بوده است، افزود: شرکت نوسازی عباس آباد رو به توسعه است و مجموعه روبه توسعه که طرح جامع اول آن افتتاح شده و طرح جامع دوم نیز که برای 6 ماهه دوم سال است، نیازمند نیرو است. نیروهای اضافه شده به شرکت از مامورین شهرداری به شرکت است. تعداد نیروها از 83 نفر به 96 نفر افزایش یافته؛ اما ما تبدیل وضعیت و جذب نیرو نداشتیم بلکه از شهرداری نیرو به شرکت مامور شده و تعدادی نیز قراردادهای حامیان داشته اند.

مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تاکید کرد: امیدواریم با حمایت شورا و شهرداری بتوان به گونه ای عمل کرد که شرکت نوسازی عباس آباد بتواند نقش جدی در توسعه گردشگری ایجاد کند.

در ادامه این جلسه مهدی بابایی رییس کمیته ایمنی شورای شهر تهران نیز گفت: شاهد رشد مجموعه عباس آباد بوده ایم. در جلسه قبل درخصوص نگهداشت فضای سبز تذکر دادم اما این موضوع در اراضی عباس آباد دیده نمی شود. فعالیت مجموعه هایی در اراضی عباس آباد متوقف شده بود که در دو سال اخیر احیا شد و امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه گردشگری اراضی عباس آباد نیازمند حمایت شورا و شهرداری تهران است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه گردشگری اراضی عباس آباد نیازمند حمایت شورا و شهرداری تهران است"، کلیک کنید.