توقیف 1200 لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع در بابل

توقیف 1200 لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع در بابل

اکسیداک/مازندران جانشین انتظامی استان مازندران از کشف 1200 لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع به ارزش 400 میلیون ریال با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان بابل خبر داد.

 به گزارش اکسیداک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیدموسی حسینی در خصوص این خبر اظهار کرد: در راستای تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و پیشگیری و مقابله با فعالیت های مجرمانه قاچاقچیان، ماموران پلیس امنیت اقتصادی گزارش هایی مبنی بر عرضه خارج از شبکه و نگهداری غیرقانونی فرآورده های نفتی توسط فردی با همکاری فرزندان خود در شهرستان بابل دریافت کردند.

وی ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی قضایی در یک اقدام ضربتی از خودروی وانت نیسان متهمان، بیش از 1200 لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع به ارزش بالغ بر 400 میلیون ریال کشف کردند.

جانشین انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در این راستا 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

سردار حسینی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با قاچاقچیان سوخت و افرادی که ذخایر ملی کشور را به تاراج می گذارند برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به قاچاقچیان را نخواهد داد. شهروندان می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

آزادسازی 42 میلیاردی اراضی کشاورزی در ساری

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از تغییر کاربری 700متر مربع از زمین های زراعی در یکی از مناطق شهرستان ساری به مبلغ 42 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ محمد محمدپور اظهار کرد: در پی تغییر کاربری غیر قانونی و تصرف 700متر از اراضی کشاورزی و زراعی در یکی از مناطق شهرستان ساری، موضوع در دستور کار رابطان این پلیس و ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی های قضایی با همکاری کارشناسان جهاد کشاورزی آن شهرستان، تمام دیوار کشی ها و بناهای ایجاد شده در زمین مذکور تخریب شد و در اختیار بخش کشاورزی قرار گرفت.

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران، تصریح کرد: مالک زمین مذکور که پس از تفکیک غیر قانونی این زمین اقدام به دیوارکشی و ساخت و سازهای غیر مجاز در آن کرده بود نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ محمدپور، ارزش زمین های رهاسازی شده در این عملیات را بالغ بر 42 میلیارد ریال عنوان کرد و با اشاره به مبارزه جدی پلیس با جرایم اقتصادی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه زمین خواری، تصرف اراضی ملی و یا کشاورزی  موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف 1200 لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع در بابل" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف 1200 لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع در بابل"، کلیک کنید.