جاماندگان سهام عدالت بخوانند/روش اعتراض چگونه است؟

جاماندگان سهام عدالت بخوانند/روش اعتراض چگونه است؟

به گزارش خبرگزاری اکسیداک، ابراهیم بازیان درباره موضوع انبوه پیامک ها برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان اظهار داشت: مردم توجه داشته باشند همانطور که بارها گفته شده ثبت نام سهام عدالت جاماندگان تنها شامل 5 میلیون نفر افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و تعدادی از ایثارگران می شود. اساسا تشخیص اینکه چه فردی جزو جاماندگان سهام عدالت می شود با وزارت رفاه بوده و شرایط را این وزارتخانه تعیین کرده است.
وی در گفتگویی با ایلنا تاکید کرد: بررسی و تشخیص این موضوع بر عهده وزارت رفاه است و اگر فردی مشمول سهام عدالت جاماندگان نشده می تواند اعتراض خود را به وزارت رفاه منتقل کند.
سرپرست سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه به زودی بسته پرتفوی سهام عدالت جاماندگان را ارایه می کنیم و هرگونه واگذاری های جدید سهام عدالت منوط به دارایی دولت، ادامه داد: به نظر می رسد قطار سهام عدالت با این گام (ارایه سهام به 5 میلیون مشمول) به ایستگاه پایانی می رسد به شرط اینکه پرتفوی پیشنهادی را از محل دارایی های دولت فراهم و بتوان این سهام را واگذار کنیم.
بازیان گفت: وزارت رفاه شرایطی را تعیین کرده که هر فردی واجد آن شرایط باشد مشمول دریافت سهام عدالت می شوند، در نهایت اگر فردی بر این باور است که شامل شرایط دریافت سهام عدالت جاماندگان است می تواند اعتراض خود را به مجموعه وزارت رفاه که متولی این موضوع هست، منتقل کند.
وی در پاسخ به این سوال که بنابراین واگذاری سهام عدالت با مدل سال 85 که طیف وسیعی از جامعه مشکل دریافت سهام عدالت می شدند، تکرار نخواهد شد، تاکید کرد: دولت هیچ تعهدی نسبت به واگذاری سهام به تمام مردم ندارد چراکه واگذاری سهام ناظر به وجود منابع است، اگر منابع اجازه دهد سیاست های دولت و در واقع سیاست مجموعه حاکمیت، این بحث را رقم می زند. تاکید می کنم که شرط هرگونه واگذاری دارایی و منابع دولت است و براساس آن می توان در این باره سیاست گذاری کرد.

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاماندگان سهام عدالت بخوانند/روش اعتراض چگونه است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاماندگان سهام عدالت بخوانند/روش اعتراض چگونه است؟"، کلیک کنید.