جمع آوری بیش از 500 معتاد متجاهر در غرب تهران

جمع آوری بیش از 500 معتاد متجاهر در غرب تهران

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران از جمع آوری بیش از 500 معتادمتجاهر در این محدوده خبر داد.

به گزارش اکسیداک، سرهنگ حسین زلفخانی با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح آرامش در شهر در محدوده غرب استان تهران، گفت: در اجرای طرح های آرامش در شهر و جمع آوری معتادان متجاهر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران پس از اخذ دستور قضایی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر در  غرب استان تهران اقدام کردند. در اجرای تازه ترین مرحله از این طرح، ماموران پلیس با رعایت موازین شرعی و قانونی و رعایت حقوق شهروندی وارد عمل شده و با ورود به محل های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شده بودند آنها را جمع آوری یا دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح که طی 24 ساعت گذشته به اجرا درآمد، تعداد  564 نفر معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان های غرب استان تهران جمع آوری شده و برای بهبود وضعیت و همچنین ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد انتقال داده شدند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با بیان اینکه در اجرای طرح های آرامش در شهر، 9 قاچاقچی موادمخدر نیز دستگیر شدند، گفت: در اجرای این طرح،  184 خرده فروش نیز دستگیر شده و 147کیلو 671 گرم انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جمع آوری بیش از 500 معتاد متجاهر در غرب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جمع آوری بیش از 500 معتاد متجاهر در غرب تهران"، کلیک کنید.