خبر مهم وزیر اقتصاد برای حقوق بگیران و یارانه بگیران/ واریزی های دولت در چه مرحله ای است؟

خبر مهم وزیر اقتصاد برای حقوق بگیران و یارانه بگیران/ واریزی های دولت در چه مرحله ای است؟

به گزارش خبرگزاری اکسیداک، احسان خاندوزی در یک برنامه تلوزیونی بعد از خبر شهادت رییس جمهور، گفت: جلسه فوق العاده هیات وزیران 7 صبح امروز با ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و با توجه به مشی آیت الله رییسی مبنی بر استمرار بدون خستگی و با پشتکار نسبت به اداره امور کشور و رفع مشکلات مردم، اعضای هیات دولت گزارشی از آخرین وضعیت حوزه خود را در جلسه هیات وزیران ارایه کردند.

خاندوزی گفت: وزرای اقتصادی، رییس سازمان برنامه و بودجه و رییس کل بانک مرکزی گزارشی از آخرین وضعیت خود را ارایه کردند و به حمدالله چه در تامین کالاهای اساسی و حوزه انرژی و سوخت و چه در حوزه خدمات پولی و مالی مشکلی در تامین و ارایه خدمات وجود ندارد.

به گفته وزیر اقتصاد، در حوزه پرداخت مالی، بودجه ریزی خزانه داری تمام حقوق های کارکنان دولت و بازنشستگان و یارانه های نقدی پرداخت شده است و اگر مرحله پایانی در حوزه اجرایی بانک ها وجود داشته باشد امروز ادامه خواهد یافت.

وی افزود، به لحاظ گزارش وضعیت شاخص های اقتصادی شرایط با ثبات و تحت مدیریت بخش های اقتصادی است و البته مقرر شد که کمیته ستاد اقتصادی دولت به شکل روزانه این پایش مستمر را تا پایان دوره ماموریت این دولت بدون ساعتی خلل، به شکل روزانه ادامه دهد.

خاندوزی گفت: گزارش ها به معاون اول ارایه خواهد شد و در صورت نیاز به تدابیر فوریتی، این اتفاق رخ خواهد داد.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر مهم وزیر اقتصاد برای حقوق بگیران و یارانه بگیران/ واریزی های دولت در چه مرحله ای است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر مهم وزیر اقتصاد برای حقوق بگیران و یارانه بگیران/ واریزی های دولت در چه مرحله ای است؟"، کلیک کنید.