دردسر بزرگ پرسپولیس در حساس ترین روزهای لیگ

دردسر بزرگ پرسپولیس در حساس ترین روزهای لیگ

به گزارش خبرگزاری اکسیداک؛ پرسپولیس دوشنبه در هفته بیست وششم لیگ برتر میهمان نساجی بود و در پایان با نتیجه 2 بر یک پیروز شد. با برتری پرسپولیس و استقلال در این هفته، صدر جدول بدون تغییر باقی ماند و کورس قهرمانی بین این 2 تیم با حساسیت زیادی ادامه پیدا می کند. یکی از نکات بازی این هفته پرسپولیس اخراج سروش رفیعی در دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که کار را برای این تیم بسیار سخت کرد.

سومین محروم متوالی پرسپولیس!

به گزارش فوتبال 360، سروش رفیعی با اخراج در بازی این هفته، ضمن از دست دادن بخش زیادی از نیمه دوم، دیدار حساس تیمش در هفته بیست وهفتم مقابل هوادار را هم از دست داد. با محرومیت رفیعی از دیدار با هوادار، حالا پرسپولیس برای سومین بازی متوالی یکی از بازیکنان کلیدی خود را از دست خواهد داد.

پیش از این دانیال اسماعیلی فر به دلیل حرکتی که بعد گلزنی مقابل صنعت نفت آبادان انجام داده، در بازی با سپاهان غایب بود و امید عالیشاه هم پس درگیری با برایان دابو و اخراج مقابل سپاهان، دیدار دیروز مقابل نساجی را از دست داد. وجه مشترک این 2 محرومیت هم فنی نبودن آن است و این 2 بازیکن پرسپولیس به راحتی می توانستند جلوی محرومیت خود را بگیرند ولی تیم شان را به دردسر انداختند.

تفاوت ویژه سرخپوشان با فصل گذشته

پرسپولیس این روزها رقابت نزدیکی برای قهرمانی با استقلال دارد و کوچک ترین اشتباهی می تواند روی سرنوشت قهرمان این فصل لیگ برتر تاثیر بگذارد. سرخ پوشان فصل قبل هم با یحیی گل محمدی در شرایط مشابهی بودند و با استقلال و سپاهان رقابت نزدیکی داشتند که در پایان عنوان قهرمانی را کسب کردند.

تفاوت ویژه پرسپولیس با فصل گذشته اما در حرفه ای گری بازیکنان این تیم است. تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس در مقطع پایانی فصل قبل در آستانه محرومیت بودند و با دریافت یک کارت زرد هم محروم می شدند ولی این تیم هفته های آخر را بدون محروم سپری کرد که نشان می دهد بازیکنان به خوبی شرایط را مدیریت کردند. این موضوع برخلاف فصل قبل، در چند هفته اخیر در پرسپولیس مشاهده نشده و بازیکنان کلیدی این تیم به راحتی به استقبال محرومیت رفته اند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دردسر بزرگ پرسپولیس در حساس ترین روزهای لیگ" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دردسر بزرگ پرسپولیس در حساس ترین روزهای لیگ"، کلیک کنید.