دلایل جواب منفی سامان قدوس به استقلال

دلایل جواب منفی سامان قدوس به استقلال

آفتاب نیوز :

سامان قدوس ظرف هفته های اخیر مورد توجه چند باشگاه قرار گرفته و در حال مذاکره با آن ها است تا تکلیف تیم بعدی خود را مشخص کند. دنیل اندرسون، مدیر ورزشی باشگاه فوتبال مالمو، اشاره کرد که قدوس ممکن است در تابستان امسال مورد توجه آن ها قرار بگیرد.

سال گذشته نیز مالمو تلاش جدی برای جذب این مهاجم انجام داد، اما اقدامات آن ها به نتیجه نرسید. البته در فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال علاقه شدیدی به قدوس نشان داد، اما قابل پیش بینی بود که مذاکرات به سرانجام نمی رسد. مدیران استقلال پیشنهاد رسمی به قدوس ارایه کردند، اما او نپذیرفت. قدوس به دلیل شرایط خانوادگی ترجیح داد راهی ایران نشود.

قدوس تمایلی به ادامه فعالیت در ایران نداشت و به همین دلیل پیشنهاد های دیگر خود را بررسی کرد. حال گفته می شود او در دو راهی مالمو و ساوتهمپتون قرار دارد. هر چند حضور در لیگ برتر هرگز قابل مقایسه با لیگ سوید نیست و به همین دلیل عجیب نیست که قدوس با 53 بازی ملی برای ایران، دومین گزینه را انتخاب کند و باز هم پیراهن قرمز و سفید را بر تن کند.

مربیگری ساوتهمپتون بر عهده راسل مارتین اسکاتلندی است. این تیم بعد از غلبه بر لیدزیونایتد در پلی آف چمپیونشیپ مجوز حضور در لیگ برتر را دریافت کرد. لقب ساوتهمپتون مقدسین است و قدوس احتمالاً یکی از بازیکنان جدید این تیم خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دلایل جواب منفی سامان قدوس به استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دلایل جواب منفی سامان قدوس به استقلال"، کلیک کنید.