ذخیره سازی 1520 تن گوشت و مرغ منجمد در لرستان

ذخیره سازی 1520 تن گوشت و مرغ منجمد در لرستان

به گزارش اکسیداک لرستان ، سید عماد شاهرخی امروز در جلسه تنظیم بازار استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به اینکه سال گذشته به ویژه روزهای پایانی سال نه تنها کمبودی در زمینه تامین کالاهای اساسی نداشتیم بلکه در بعضی از کالاها مانند مرغ مازاد نیاز استان هم تولید داشتیم، اظهار کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون 2 میلیون و 600 هزار قطعه جوجه ریزی انجام شده که پیش بینی می کنیم به 4 میلیون قطعه برسد.

به گفته وی 4 میلیون قطعه جوجه ریزی 30 درصد از نیاز استان است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون 1500 تن مرغ منجمد در سردخانه های استان ذخیره سازی شده است.

شاهرخی به موجودی کالاهای اساسی هم اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 1984 تن برنج، 424 تن شکر، 20 تن گوشت قرمز منجمد، 1500 تن گوشت مرغ منجمد، 13 هزار تن ذرت وارداتی، 2 هزار و 400 جو وارداتی، 5 هزار تن کنجاله سویا وارداتی و 62 هزار تن گندم موجودی کالاهای اساسی استان است.

وی به گزارش بازرسی های انجام شده در فروردین ماه سال جاری هم اشاره کرد و گفت: در فروردین ماه سال جاری 8 هزار و 717 بازرسی از نان و سایر اقلام در سطح استان انجام شد که منجر به تشکیل 860 پرونده شد.

به گفته رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان ارزش ریالی تخلفات انجام شده 2 میلیارد و 470 میلیون تومان بوده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ذخیره سازی 1520 تن گوشت و مرغ منجمد در لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ذخیره سازی 1520 تن گوشت و مرغ منجمد در لرستان"، کلیک کنید.