رادان به ویتنام رفت – اکسیداک

رادان به ویتنام رفت - اکسیداک

فرمانده فراجا به ویتنام سفر کرد.

به گزارش اکسیداک، سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه به دعوت رسمی ژنرال تولم، وزیر امنیت عمومی ویتنام روز گذشته 24 اردیبهشت وارد ویتنام شد. هدف از این سفر بسط و گسترش همکاری های انتظامی و پلیسی اعلام شده است.

بنابر اعلام سفارت ایران در ویتنام، سردار رادان در این سفر قرار است با فام مین چین، نخست وزیر ویتنام دیدار و گفتگ وگو کند.

رایزنی و امضای یادداشت تفاهم همکاری های جامع انتظامی را با ژنرال تولم، وزیر امنیت عمومی امضاء و با وی در خصوص راه های تعمیق و تقویت همکاری های انتظامی از قبیل تبادل اطلاعات و تجربیات در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته، تروریسم، جرایم سایبری، تولید و قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان، پولشویی، قاچاق سلاح و مهمات، جعل اسناد و مهاجرت غیرقانونی نیز از دیگر برنامه هایسفر فرمانده فراجا به کشور ویتنام است.

فرمانده فراجا در جریان این سفر از مرکز ملی آموزش مبارزه با تروریسم، مرکز ملی پایگاه داده های شهروندان و اداره امنیت سایبری و مبارزه با جرایم  فناوری های پیشرفته ویتنام نیز بازدید به خواهد کرد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رادان به ویتنام رفت – اکسیداک" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رادان به ویتنام رفت – اکسیداک"، کلیک کنید.