رزنده: ایران بازی را بسیار با نظم و انسجام شروع کرد/لوکارلی: والیبال ایران آینده درخشانی دارد

لیگ ملت های والیبال

رزنده: ایران بازی را بسیار با نظم و انسجام شروع کرد لوکارلی: والیبال ایران آینده درخشانی دارد

سرمربی تیم ملی والیبال برزیل، گفت: ایران بازی دوستانه با برزیل را بسیار بانظم و انسجام شروع کرد و این دیدار تمرین خوبی برای هر دو تیم بود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، ملی پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده اند، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت به وقت محلی در اولین دیدار تدارکاتی خود در پنج ست به مصاف برزیل رفتند.

تیم ملی والیبال ایران در ست نخست این دیدار به پیروزی رسید، اما نتیجه چهار ست بعدی را به حریف واگذار کرد.

سرمربی تیم والیبال برزیل درباره این دیدار دوستانه، گفت: بازی اول خیلی خوب بود. بازی دوستانه ای که تمرین خوبی برای هر دو تیم به حساب شد.

برناردو رزنده تصریح کرد: اولین مسابقه ایران و برزیل در این فصل بود و تیم ایران بازی را عالی آغاز کرد. ایران بازی را بسیار با نظم و انسجام شروع کرد.

وی ادامه داد: در جریان بازی از بازیکنان مختلفی استفاده کردیم. این مسابقه اولین دیدار از سه بازی دوستانه بود و هنوز دو مسابقه دیگر در پیش داریم. امیدوارم تیم ملی والیبال ایران بتواند در طول مسابقات بجنگد و به المپیک پاریس صعود کند.

لوکارلی: والیبال ایران آینده درخشانی دارد/ کسب مدال در پاریس خوشحال کننده است

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال برزیل پس از این دیدار دوستانه، گفت: این بازی، آزمون خیلی خوبی بود. این موضوع که گاهی اوقات مقابل تیم هایی که استایل متفاوتی در والیبال ارایه می دهند، بازی کنید بسیار کمک کننده است.

ریکاردو لوکارلی با بیان این که از کیفیت تیم ایران مطلع هستیم و همیشه بازی مقابلشان خوب است، تصریح کرد: در مجموع این دیدار تدارکاتی آزمون خیلی خوبی بود. هنوز دو بازی دیگر در پیش داریم و این دیدارها پیش از آغاز لیگ ملت ها برایمان بسیار مهم است.

وی ادامه داد: بازیکنان جوان ایران بسیار با کیفیت هستند. مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان را دنبال کردم و تیم ایران همیشه از جایگاه خوبی در این مسابقات برخوردار بوده و اکثرا پیروز میدان شد.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال برزیل تاکید کرد: فکر می کنم والیبال ایران آینده درخشانی با این بازیکنان در پیش دارد.

وی درباره بازی های المپیک 2024 پاریس و امکان قهرمانی برزیل در مسابقات والیبال مردان گفت: مطمینا کسب مدال المپیک آرزوی هر ورزشکاری است. کسب یک مدال دیگر در پاریس بسیار خوشحال کننده خواهد بود. نهایت تلاش خود را انجام می دهیم و بهترین خود را به نمایش خواهیم گذاشت تا با یک مدال دیگر به برزیل برگردیم.

دومین بازی دوستانه تیم های ملی والیبال ایران و برزیل ساعت 17 امروز (پنج شنبه 27 اردیبهشت) به وقت ریودوژانیرو برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رزنده: ایران بازی را بسیار با نظم و انسجام شروع کرد/لوکارلی: والیبال ایران آینده درخشانی دارد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رزنده: ایران بازی را بسیار با نظم و انسجام شروع کرد/لوکارلی: والیبال ایران آینده درخشانی دارد"، کلیک کنید.