رقبای بوکسورهای ایران در انتخابی المپیک/ آغاز مسابقات از فردا

رقبای بوکسورهای ایران در انتخابی المپیک/ آغاز مسابقات از فردا

با انجام مراسم قرعه کشی، رقبای بوکسورهای ایران در آخرین مرحله مسابقات انتخابی المپیک مشخص شدند.

به گزارش اکسیداک، آخرین مرحله مسابقات انتخابی المپیک بوکس، در حالی از فردا (جمعه – 4 خرداد 1403) به میزبانی تایلند برگزار می شود که امروز (پنج شنبه) قرعه کشی این رقابت ها برگزار شد و بوکسورهای ایران رقبای خود را شناختند. 

این مسابقات با حضور بیش از 600 بوکسور در دو بخش زنان و مردان به میزبانی بانکوک برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران هم با 7 بوکسور در این رقابت ها حضور دارد که رقبای آنها به شرح زیر معرفی شدند:

در وزن 51 کیلوگرم، مهدی پرویزی پس از یک دور استراحت با برنده یمن و آلمان دیدار می کند.

در وزن 57 کیلوگرم، دانیال شه بخش با احمد الکوم از لیبی رقابت می کند و در صورت برتری با برنده بلغارستان و مغولستان روبرو می شود.

در وزن 63.5 کیلوگرم، علی حبیبی نژاد در گام نخست با جوناس از نامیبیا دیدار می کند.

در وزن 71 کیلوگرم، کسری طهماسبی با حسن کعبی از عربستان دیدار می کند که در صورت برتری، در دور بعد با برنده بریتانیا و مونته نگرو روبرو خواهد شد.

در وزن 80 کیلوگرم، میثم قشلاقی با کیم جین از کره جنوبی بازی دارد و در صورت برتری، با برنده عربستان و دانمارک رقابت می کند.

در وزن 92 کیلوگرم، علی فتحی با جمار تالی از آمریکا مبارزه خواهد کرد و در صورت برتری با رقیبی از فرانسه جدال خواهد داشت.

در وزن 92+ کیلوگرم، روزبه صفری به مصاف کدی آگنس از سیرالیون می رود و در صورت برتری، با برنده ارمنستان و برمودا پیکار می کند.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقبای بوکسورهای ایران در انتخابی المپیک/ آغاز مسابقات از فردا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقبای بوکسورهای ایران در انتخابی المپیک/ آغاز مسابقات از فردا"، کلیک کنید.