رهبر طالبان در پیام عید قربان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

رهبر طالبان در پیام عید قربان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

طالبان افغانستان به مناسبت عید سعید قربان با انتشار پیامی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در باریکه غزه، از دیگر کشورها خواست برای جلوگیری از چنین جنایاتی اقدام های موثری انجام دهند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، حکومت طالبان افغانستان روز جمعه به مناسبت عید سعید قربان پیام شیخ هیبت الله آخندزاده رهبر طالبان را منتشر کرد.

آخوندزاده ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در باریکه غزه، از دیگر کشورها خواست برای جلوگیری از چنین جنایاتی اقدام های موثری انجام دهند.

وی در این پیام ایجاد یک سیستم حکومتی مبتنی بر شریعت را در افغانستان ستود و نسبت به پیشرفت بازسازی، زراعت و توسعه اقتصادی این کشور ابراز امیدواری کرد.

وی از سرمایه گذاران و بازرگانان دعوت کرد تا در افغانستان سرمایه گذاری کنند و نسبت به تضمین حقوق و امنیت آنها متعهد شد.

رهبر طالبان بر اهمیت مراقبت از اقشار آسیب پذیر جامعه از جمله یتیمان، بیوه ها و معلولان تاکید کرد و از افغان های مرفه خواست تا از نیازمندان حمایت کنند.

وی همچنین بر تعهد طالبان برای ایجاد روابط با جامعه جهانی تاکید کرد و گفت: افغانستان تحت سلطه طالبان به دنبال برقراری روابط سیاسی و اقتصادی به ویژه با کشور های اسلامی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر طالبان در پیام عید قربان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر طالبان در پیام عید قربان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد"، کلیک کنید.