ریزش کم سابقه شاخص بورس/ معاملات پالایشی ها ابطال شد

ریزش کم سابقه شاخص بورس/ معاملات پالایشی ها ابطال شد

آفتاب نیوز :

 بازار سهام در ادامه ی روز های رکودی خودر، در طی معاملات امروز با ریزشی کم سابقه مواجه شد.

گفتنی است فشار فروشی که به واسطه ی انتشار صورت های مالی برخی از شرکت های پتروشیمی و پالایشی صورت گرفت، در رنج منفی اکثریت بازار بی تاثیر نبود؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 62 هزار واحدی به 2 میلیون و 106 هزار واحد رسید. همچنین نیز شاخص کل هم وزن با ریزشی 20 هزار واحدی به ارتفاع 694 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» بیشترین تاثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «شگویا» و «زاگرس» بیشترین تاثیر را در شاخص فرابورس داشته اند، همچنین سه نماد «فولاد»، «ذوب» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «شفام»، «فزر» و «خاور» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 29 فروردین ماه 1403، مبلغ 4 هزار میلیارد و 200 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی ها در روز جاری حدود 485 میلیارد تومان به بازار سهام خروج کردند.

در بازار امروز 41 نماد در محدوده مثبت و 390 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 71 نماد در محدوده مثبت و 314 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

ابطال معاملات پالایشی ها

لازم به ذکر است با نامه اصلاحی شبندر در میانه بازار امروز، سود 1831 ریالی این ناشر به 1955 ریال تبدیل شد.

این امر سبب شد تا معاملات پالایشی ها برای اصلاح گزارش های مالی امروز ابطال شود که این امر حواشی بسیاری را در بازار امروز به راه انداخت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریزش کم سابقه شاخص بورس/ معاملات پالایشی ها ابطال شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریزش کم سابقه شاخص بورس/ معاملات پالایشی ها ابطال شد"، کلیک کنید.