رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در ارمنستان چه می کند؟

رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در ارمنستان چه می کند؟

آفتاب نیوز :

حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور ـ رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ـ که توسط مقامات ارشد ارمنی و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران استقبال شد، طی ضیافت شامی در سفارت جمهوری اسلامی ایران به بحث و تبادل نظر در مورد موضوعات و مسایل فرهنگی پرداخت.

در جریان این سفر که نشان دهنده حسن نیت و علاقمندی به تعمیق روابط فرهنگی بین دو کشور است، قرار است تفاهم نامه ای برای استحکام بخشیدن به همکاری های فرهنگی و هنری امضا شود. پاپویان (رییس مرکز امور بین الملل و دیاسپرای وزارت فرهنگ ارمنستان) نیز ابراز امیدواری کرد که این سفر به تحکیم و گسترش روابط فرهنگی دوجانبه منتهی شود.

 بنا بر اعلام این خبر در مدت اقامت حجت الاسلام و المسلمین ایمانی پور در ارمنستان قرار است  که با اسقف اعظم کلیسای جامع آچمیادزین، وزیر فرهنگ، علوم و ورزش ارمنستان و معاون وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفتگوهایی داشته باشد.

این سفر همچنین شامل دیدار با رییس دانشگاه دولتی ایروان و ملاقات با اساتید و دانشجویان رشته ایران شناسی و زبان و ادبیات فارسی می باشد و انتظار می رود که به توسعه همکاری های دانشگاهی و فرهنگی بین دو کشور کمک کند.

با امضای برنامه های مبادلات فرهنگی میان ارمنستان و ایران دو کشور در انتظار فرصت های جدید برای ارتباطات عمیق تر و مبادله تجربیات در زمینه های فرهنگی، زبانی، هنری و آموزشی هستند.

در این سفر، حمید مصطفوی (مدیر کل اداره کل مبادلات فرهنگی سازمان های بین المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی) و حسین دیوسالار (مشاور رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی) حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور را همراهی می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در ارمنستان چه می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در ارمنستان چه می کند؟"، کلیک کنید.