زمان برگزاری نوبت دوم کنکور 1403 تغییر می کند؟

زمان برگزاری نوبت دوم کنکور 1403 تغییر می کند؟

به گزارش اکسیداک، در پی شهادت آیت الله رییسی، رییس جمهور فقید کشورمان، جلسه سران قوا بعد از ظهر امروز به میزبانی محمد مخبر معاون اول رییس جمهور و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و همچنین معاون حقوقی رییس جمهور، قایم مقام شورای نگهبان و معاون سیاسی وزیر کشور در محل ساختمان دولت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آنلاین اکسیداک، در این جلسه درباره نحوه اجرای اصل 131 قانون اساسی مبنی بر طی فرایند انتخابات ریاست جمهوری در مدت 50 روز بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد با توجه به توافق اولیه شورای نگهبان، انتخابات برای تعیین رییس جمهور جدید در تاریخ 8 تیرماه 1403 برگزار شود. با توجه به اینکه پیش از این زمان برگزاری نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 در روزهای 7 و 8 تیرماه اعلام شده بود، در صورت برگزاری انتخابات در روز هشتم تیرماه احتمال تغییر زمان برگزاری کنکور وجود دارد.

عبدالرسول پورعباس سرپرست سازمان سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش در این باره به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنلاین اکسیداک، گفت: پس از بررسی های نهایی در صورت چنین تصمیمی حتما اطلاعیه رسمی از سوی سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش صادر می کنیم.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان برگزاری نوبت دوم کنکور 1403 تغییر می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان برگزاری نوبت دوم کنکور 1403 تغییر می کند؟"، کلیک کنید.