ساخت مرکز فرآوری انتقال خون در «پرند» به کجا رسید؟

ساخت مرکز فرآوری انتقال خون در «پرند» به کجا رسید؟

معاون اجتماعی سازمان انتقال خون درباره ساخت مرکز فرآوری در شهر پرند، گفت: عملیات ساخت و ساز آغاز شده و خیرین بخشی از اعتبار ساخت این مرکز را تامین کرده‌اند.

شهرام میرزایی در گفت‌وگو با اکسیداک، درباره آخرین وضعیت ساخت مرکز فرآوری در شهر پرند، اظهار کرد: هماهنگی لازم به منظور احداث مرکز فرآوری انجام شده و مجوزهای مورد نیاز را گرفته‌ایم. به عبارت دیگر، سازمان انتقال خون، مجوز نهایی ساخت‌ و ساز را گرفته و عملیات عمرانی آغاز شده است. امیدواریم، سازمان انتقال خون بتواند عملیات ساخت مرکز فرآوری خون در شهر پرند را گسترش دهد. 

وی درباره بودجه مورد نیاز برای ساخت مرکز فرآوری در شهر پرند، گفت: خیرین، بخشی از اعتبار ساخت مرکز فرآوری را تامین کرده‌اند؛ همچنین همکاران ما در سازمان انتقال خون تلاش می‌کنند مرکز فرآوری شهر پرند از اعتبارات دولتی برخوردار شود. 

معاون اجتماعی سازمان انتقال خون با اشاره به اهمیت استراتژیک شهر تهران، خاطرنشان کرد: تهران، پایتخت کشور است و به همین دلیل از اهمیت فراوانی برخوردار است. سازمان انتقال خون، یک دستگاه حیاتی محسوب می‌شود؛ به همین دلیل، ساخت یک مجموعه در نزدیکی شهر تهران یک نیاز بود که در صورت وقوع حوادث غیرمترقبه یا بحران از این مرکز برای شهر تهران استفاده کرد. 

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت مرکز فرآوری انتقال خون در «پرند» به کجا رسید؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت مرکز فرآوری انتقال خون در «پرند» به کجا رسید؟"، کلیک کنید.