سارقان حرفه ای مغازه های شهرری دستگیر شدند

سارقان حرفه ای مغازه های شهرری دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو سارق سابقه دار مغازه در محدوده دولت آباد خبرداد.

به گزارش اکسیداک، سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح جزییات این خبر گفت: چند روز پیش بود که به دنبال چند فقره وقوع سرقت از مغازه در محدوده دولت آباد، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کلانتری 167 این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور تیم تجسس کلانتری دولت آباد در محل مشخص شد سارق یا سارقان با استفاده از ابزار آلات مخصوص اقدام به تخریب در کرکره ای مغازه ها کرده و پس از ورود به داخل آن اقدام به سرقت کرده و متواری شده اند. تیم عملیات کلانتری با استفاده از سر نخ های به دست آمده و تحقیقات محلی در محدوه جغرافیای جرم هویت و مخفیگاه هر دو متهم را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با به دست آوردن این اطلاعات بلافاصله هماهنگی های قضایی انجام شده و تیمی از ماموران کلانتری در روز گذشته به مخفیگاه متهمان مراجعه با اجرای یک عملیات غافلگیرانه هر دو متهم را در مخفیگاهشان در محدوده دولت آباد شهرری دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

طرهانی با بیان اینکه متهمان دارای سوابق متعدد در امر سرقت بودند، گفت: این افراد در جریان بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت از مغازه و دستکم هفت مورد مشابه دیگر اعتراف کردند. در ادامه برای این افراد پرونده ای تشکیل شد و آنان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سارقان حرفه ای مغازه های شهرری دستگیر شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سارقان حرفه ای مغازه های شهرری دستگیر شدند"، کلیک کنید.