سحردولتشاهی و امیر آقایی در جشنواره با فیلم «نبودنت»

آفتاب نیوز :

امروز چهارشنبه 18 بهمن همزمان با هفتمین روز از برگزاری چهل و دومین دوره جشنواره فیلم فجر، سه فیلم سینمایی «آسمان غرب» به کارگردانی محمد عسگری، «ملکه آلیشون» به کارگردانی ابراهیم نورآور محمد و «نبودنت» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی به نمایش گذاشته می شود.

روایتی از مردان آسمان ایران

اولین فیلمی که امروز به نمایش گذاشته می شود فیلم سینمایی «آسمان غرب» به کارگردانی محمد عسگری است که می توان این فیلم را یک اثر از سینمای دفاع مقدس و با موضوع نمایش رشادت های خلبانان کشورمان در طول جنگ تحمیلی دانست. کارگردان در این فیلم زندگی شهید شیرودی را به تصویر کشیده است. لازم به ذکر است حبیب والی نژاد تهیه کنندگی «آسمان غرب» را برعهده دارد.

فیلم «آسمان غرب» با نگاهی متفاوت، رشادت، غیرت و میهن دوستی خلبان شهید علی اکبر شیرودی و دیگر همرزمانش را در روز های آغازین جنگ به تصویر می کشد.

در این فیلم سینمایی میلاد کی مرام نقش شهید شیرودی و امیرحسین آرمان نقش شهید ادیبان را بازی کرده اند. از دیگر بازیگران این اثر سینمایی می توان به نادر فلاح، آرمین رحیمیان، کریم امینی، روح الله زمانی، محمدرضا صولتی، پیام اینالویی، احسان عباسی، صفر محمدی، احسان صاحب الزمانی، یوسف فروتن، راهله لطفی، پرهام غلاملو، سمیه مهری، نیوشا علیپور، افتخاری تورج الوند و نسیم ادبی اشاره کرد.

ملاقات آدور با یک پری

اهالی رسانه قرار است، بعد از تماشای یک فیلم از سینمای دفاع مقدس، در سانس بعدی کاخ جشنواره یک فیلم از سینمای کودک را تماشا کنند. «ملکه آلیشون» به کارگردانی ابراهیم نورآورمحمد که تهیه کنندگی و نویسندگی آن را نیز خود کارگردان برعهده داشته است، دومین فیلمی است که امروز روی پرده می رود.

در خلاصه داستان رسمی فیلم «ملکه آلیشون» آمده است: آدور در کودکی زندگی فقیرانه ای را با پدربزرگش سپری کرده است. پدر و مادر او به دست موجودی شیطانی به نام کایوت از بین رفته اند، اما به او گفته اند تب جنگل باعث مرگ آن ها شده است. آدور از جنگل به شدت متنفر است. روزی آدور با پدربزرگش بحث می کند و از خانه فراری می شود و به جنگلی مخوف می رسد. تونل زمان او را به داخل خود می کشد و بعد به جنگل سوخته ای که حاکمش یک پری به اسم ملکه آلیشون است، فرستاده می شود.

در این فیلم بازیگرانی، چون نسترن سیفی، نسیم عبدی، امیررضا اسماعیلی، سعید فاضل ساعتچی، صبا منصوری، فاطمه زحمتکش، عارف امرج شکری، آرزو مهتری، شانلی محمدی، میترا شجاعی حضور دارند.

سحردولتشاهی و امیر آقایی در جشنواره با فیلم «نبودنت»

یک روایت عاشقانه در روز هفتم.

اما آخرین فیلمی که امروز روی پرده سینما می رود؛ «نبودنت» ساخته کاوه سجادی حسینی است. این فیلم یک اثر درام عاشقانه است که همانند کار های قبلی کاوه سجادی حسینی راوی اصلی آن یک زن است.

در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده است: «مرضیه چند سال به انتظار همسر خود است، ولی همسرش توان بازگشت به خانه را ندارد.» در این فیلم سینمایی بازیگرانی، چون سحر دولتشاهی، امیر آقایی، آزاده صمدی، فرید سجادی حسینی، رضا بهبودی، علیرضا ثانی فر، شیوا سرمست حضور دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سحردولتشاهی و امیر آقایی در جشنواره با فیلم «نبودنت»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سحردولتشاهی و امیر آقایی در جشنواره با فیلم «نبودنت»"، کلیک کنید.