سرمربی آمریکایی به دنبال اولین مدال آسیایی با هاکی زنان ایران

سرمربی آمریکایی به دنبال اولین مدال آسیایی با هاکی زنان ایران

تیم ملی هاکی بانوان ایران برای شرکت در رقابت های هاکی سالنی آسیا انتخابی جام جهانی عازم تایلند شد.

جون کنت ول مربی چینی – آمریکایی هاکی بانوان ایران در گفت و گو با اکسیداک در ارزیابی از آخرین وضعیت تیم اعزامی به مسابقات هاکی سالنی آسیا در تایلند اظهار کرد: تیم ملی زنان ایران متشکل از 13 بازیکن در این دوره از رقابت ها با تیم های قزاقستان، مالزی، نپال و عمان همگروه است و در گروه دوم تیم های تایلند ، اندونزی ، سنگاپور کامبوج و ویتنام حضور دارند.

وی گفت: این مسابقات از روز دوشنبه 24 اردیبهشت آغاز می شود و تا 27 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. تیم بانوان ایران از نظر فنی و به ویژه تکنیکی، تاکتیکی و روانی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و آماده شرکت در این مسابقات هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور کسب سکو برای بانوان ایران دارید یا خیر؟ افزود: از نظر کسب سکو باید بگویم با توجه به تمرینات خوبی که بانوان هاکی ایران طی چند ماه اخیر داشتند امید زیادی به آن ها دارم تا با کسب سکو تاریخ سازی کنند. البته در این مسابقات تنها تیم قهرمان مجوز حضور در جام جهانی را کسب می کند.

وی اصلی ترین حریفان ایران در این دوره از مسابقات را، تایلند قهرمان دوره قبل، اندونزی، قزاقستان و مالزی عنوان کرد و گفت: امیدوارم در این دوره از رقابت ها، بانوان ایران به مدال دست پیدا کنند.

مربی چینی – آمریکایی هاکی بانوان ایران در پایان همچنین درباره جایگاه ایران در آسیا اظهار کرد: تیم هاکی سالنی بانوان در گذشته هیچ جایگاهی در آسیا نداشته اما اکنون این اطمینان را می دهم که سطح هاکی ایران در این دوره از رقابت ها ارتقاء پیدا خواهد کرد و به عنوان یک تیم قدرتمند در آسیا نام برده می شود و همانند تیم مردان در هاکی سالنی جزو رنکینگ اول قرار خواهد گرفت.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی آمریکایی به دنبال اولین مدال آسیایی با هاکی زنان ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی آمریکایی به دنبال اولین مدال آسیایی با هاکی زنان ایران"، کلیک کنید.