سقوط مرگبار کارگر 70 ساله به عمق چاهی در شهرری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط مرگبار یک کارگر 70 ساله به عمق 27 متری چاهی در یک مزرعه در جنوب تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با اکسیداک، درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 9:05 صبح امروز یک مورد حادثه سقوط در چاه به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه واقع در شهر ری، میدان شهید آوینی تقاطع خیابان سلمان فارسی اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل گفت: محل حادثه یک زمین کشاورزی مخصوص سبزی کاری بود که در قسمتی از آن یک آلونک کوچک ایجاد شده و در آن چاهی به عمق 27 متر قرار داشت. مردی حدودا 70 ساله و از اتباع کشور افغانستان قصد داشته تا وارد این چاه بشود و به همین دلیل نیز اقدام به استفاده از تجهیزاتی مانند سیم بکسل و … کرده و وارد آن شده اما پس از طی کردن حدود یک متر، ناگهان این تجهیزات رها شده و پیرمرد افغانستانی به عمق چاه سقوط کرده است. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان برای نجات این فرد وارد عمل شدند، گفت: گروه نجات آتش نشانی همزمان با ایمن سازی محل اقدام به خارج کردن این کارگر 70 ساله از عمق چاه کرده و او را به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که متاسفانه با معاینه و بررسی علایم حیاتی مرگ وی تایید و اعلام شد.

ملکی افزود: آتش نشانان جسد را به عوامل پزشکی قانونی تحویل داده و پس از ایمن سازی محل در ساعت 11:30 به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. محل نیز به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

وی با اشاره به وقوع این حادثه گفت: موارد مختلفی از وقوع حوادث چاه و جدا شدن تجهیزات و سقوط افراد به عمق چاه را شاهد بودیم. لازم است افراد برای ورود به چاه با تجهیزات مناسب و استاندارد وارد چاه شوند و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنند.

سقوط مرگبار کارگر 70 ساله به عمق چاهی در شهرری
حادثه سقوط در چاه

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سقوط مرگبار کارگر 70 ساله به عمق چاهی در شهرری" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سقوط مرگبار کارگر 70 ساله به عمق چاهی در شهرری"، کلیک کنید.