شاسی بلندهای لوکس و قدرتمندی که با کمتر از 50هزار دلار می توان خرید/ تصاویر

امیرمسعود عابدین_ داشتن SUV لوکس و قدرتمند یک امتیاز است، به این دلیل که آن ها تعادل کاملی را بین تجمل و قدرت ارایه می دهند. با این حال نسخه های دست دوم این SUV های لوکس که با قیمت های بسیار رقابتی در بازار حضور دارند، گزینه هایی بسیار وسوسه کننده و جذابند. در اینجا 5 شاسی بلند لوکس و قدرتمند را معرفی کرده ایم که با قیمت کمتر از 50 هزار دلار (2 میلیارد و 950 میلیون تومان) قابل خریداری هستند:

5. آیودی Q8

میانگین قیمت نسخه دست دوم (مدل 2020): 42 تا 80 هزار دلار / 2 میلیارد و 480 میلیون تا 4 میلیارد 720 میلیون تومان

شاسی بلندهای لوکس و قدرتمندی که با کمتر از 50هزار دلار می توان خرید/ تصاویر

آیودی Q8 با کابین جادار، سیستم اطلاعات-سرگرمی جذاب و کیفیت سواری عالی، بسیاری را تحت تاثیر قرار می دهد. از سال 2020، دو مدل پرفورمنس برای Q8 در دسترس بوده است، SQ8 و RS Q8. این SUV در مورد فضای بار و مصرف سوخت کمی کمبود دارد، اما اگر هیچ کدام از این ها شما را نگران نمی کند، آیودی Q8 می تواند یک انتخاب لوکس شگفت انگیز با قیمت زیر 50 هزار دلار باشد.

میانگین قیمت نسخه دست دوم برای مدل 2020 با در نظر گرفتن برخی از موارد دیگر در این لیست، بسیار متفاوت است. بسته به نحوه نگهداری و مراقبت از خودرو، این خودرو می تواند از 42 تا 80 هزار دلار قیمت داشته باشد.

4. پورشه کاین

میانگین قیمت نسخه دست دوم (مدل 2018): 44 تا 75 هزار دلار / 2 میلیارد و 600 میلیون تا 4 میلیارد و 425 میلیون تومان

شاسی بلندهای لوکس و قدرتمندی که با کمتر از 50هزار دلار می توان خرید/ تصاویر

پورشه به خاطر تولید خودروهای اسپرت سفارشی مشهور است، اما آیا آن ها توانسته اند این قابلیت را به شاسی بلند لوکس خود نیز منتقل کنند؟ به نظر می رسد که آن ها این کار را کرده اند، چرا که کاین یک SUV بسیار عالی است. در کنار استفاده از موتور اسپرت، راحتی فضای داخلی و برخی از جزییات آن را ممتازتر می کنند. بااین حال، کاین یکی از SUVهای لوکس گران قیمت در این لیست است که هزینه بالایی دارد.

میانگین قیمت نسخه دست دوم برای پورشه کاین 2018 می تواند از 42 تا 75 هزار دلار متغیر باشد.

3. ولوو XC90

میانگین قیمت نسخه دست دوم (مدل 2022): 44 تا 60 هزار دلار / 2 میلیارد و 600 میلیون تا 3 میلیارد و 540 میلیون تومان

شاسی بلندهای لوکس و قدرتمندی که با کمتر از 50هزار دلار می توان خرید/ تصاویر

ولوو XC90 سه ردیفه دارای کابینی زیبا و مدرن و فضایی برای حداکثر هفت سرنشین به همراه فضای بار وسیع است. سری موتورهای توربوشارژ، اگرچه به اندازه سایر محصولات قوی نیستند، اما قدرت کافی را ارایه می دهند. مصرف سوخت بالاتر از حد متوسط و ویژگی های ایمنی فعال پیشرفته را با هم ترکیب کنید تا یک شاسی بلند لوکس بسیار خوب و باکیفیت بالا را داشته باشید.

2. لکسس RX

میانگین قیمت نسخه دست دوم (مدل 2022): 45 تا 55 هزار دلار / 2 میلیارد و 655 میلیون تا 3 میلیارد و 245 میلیون تومان

شاسی بلندهای لوکس و قدرتمندی که با کمتر از 50هزار دلار می توان خرید/ تصاویر

لکسس، سازنده خودروهای لوکس ژاپنی، همیشه در لیست بهترین خودروها حضور داشته است. مدل RX نماینده لکسس در این لیست است. این خودرو با کمک یک پیشرانه V-6، سواری خوبی را ارایه می دهد. کابین مجلل که از موادی با ظاهر درجه یک ساخته شده است، نشان از کیفیت بالای این خودرو دارد. با وجود این ها، RX فاقد فضای بار است، به خصوص اگر به سراغ مدل سه ردیفِ بروید.

1. کادیلاک اسکلید

میانگین قیمت نسخه دست دوم (مدل 2020): 48 تا 65 هزار دلار / 2 میلیارد و 830 میلیون تا 3 میلیارد و 835 میلیون تومان

شاسی بلندهای لوکس و قدرتمندی که با کمتر از 50هزار دلار می توان خرید/ تصاویر

کادیلاک اسکلید در صدر بخش SUV های لوکس رده بالا قرار دارد، همراه با یک لیست طولانی از ویژگی های استاندارد، کابین جسورانه، فضای زیادی برای صندلی ها در تمام ردیف های آن، و موتور قدرتمند V-8. اسکلید مدلی به نام ESV بافاصله محوری طولانی تر را ارایه می کند که فضای وسیعی برای بار و مسافر ارایه می دهد.

منبع: Topspeed

54322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شاسی بلندهای لوکس و قدرتمندی که با کمتر از 50هزار دلار می توان خرید/ تصاویر" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شاسی بلندهای لوکس و قدرتمندی که با کمتر از 50هزار دلار می توان خرید/ تصاویر"، کلیک کنید.