شمس آذر با رتبه هشتم فراتر از انتظار با سرمربی بی قرار!

بررسی روند تیم های لیگ برتر در فصل بیست و سوم

شمس آذر با رتبه هشتم فراتر از انتظار با سرمربی بی قرار!

شمس آذر قزوین در فصلی که دو بار سرمربی اش عزم جدایی داشت و در نهایت ماندگار شد، در جایگاه هشتم ایستاد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، شمس آذر قزوین که اولین فصل حضورش را در لیگ برتر پشت سر گذاشت، در حالی تیم هشتم جدول رده بندی شد که در ابتدای فصل 6 امتیاز منفی داشت و پس از اعتراض به کمیته استیناف در نهایت با 3 امتیاز منفی فصل را به پایان رساند.

پیش از شروع فصل بحث جدایی سعید دقیقی که این تیم را به لیگ برتر رسانده بود مطرح شد، اما در نهایت وی در شمس آذر باقی ماند. نماینده قزوین در نیم فصل اول نتایجی همراه با نوسان را آغاز کرد، این تیم استقلال را متوقف کرد، با اختلاف یک گل به پرسپولیس باخت و سپاهان را شکست داد. در نهایت دور رفت را با کسب 23 امتیاز و ایستادن در رتبه هشتم تمام کرد. البته این این تیم 26 امتیاز گرفت که کسر 3 امتیاز مانع از آن شد تا رتبه بالاتری داشته باشد.

در نقل و انتقالات نیم فصل رحمان جعفری و علی اصغر اعرابی دو ستاره شمس آذر از این تیم جدا شدند، اما مهم ترین موضوع بحث جدایی سعید دقیقی بود که در تمرینات مس رفسنجان حاضر شده بود و به نظر می رسید سرمربی جدیدی برای این تیم انتخاب می شود، اما پس از کمتر از یک هفته، دقیقی راضی شد تا دوباره به شمس آذر بازگردد.  

نماینده قزوین در ابتدای نیم فصل دوم امتیازات مهمی را از دست داد، اما در فاصله 3 هفته به پایان فصل، خود را به رده ششم رسانده بود و به نظر می رسید بتواند به رتبه پنجم هم صعود کند ولی تساوی در خانه صنعت نفت و شکست برابر پرسپولیس و سپاهان باعث شد تا این تیم به رده هشتم سقوط کند. شمس آذر در دور برگشت مسابقات 16 امتیاز کسب کرد و با همان کسر 3 امتیاز، در حالی همانند دور رفت هشتم شد که 39 امتیاز داشت.  

شمس آذر به خاطر ارایه فوتبالی تماشایی و رو به جلو، همواره مورد تمجید کارشناسان فوتبال ایران قرار گرفت و فراتر از انتظار ظاهر شد و حالا باید دید در فصل آینده چه اتفاقاتی برای این تیم می افتد.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شمس آذر با رتبه هشتم فراتر از انتظار با سرمربی بی قرار!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شمس آذر با رتبه هشتم فراتر از انتظار با سرمربی بی قرار!"، کلیک کنید.