شمشیربازی قهرمانی آسیا| جبران مافات انفرادی در تیمی؛ نایب قهرمانی تیم سابر

شمشیربازی قهرمانی آسیا| جبران مافات انفرادی در تیمی؛ نایب قهرمانی تیم سابر

تیم شمشیربازی اسلحه سابر ایران با کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود در مسابقات قهرمانی آسیا پایان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک، در ادامه روز نخست بخش تیمی مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا امروز (سه شنبه٥ تیر) دیدار‌های تیم اسلحه سابر مردان برگزار شد و طی آن تیم ملی اسلحه سابر ایران با هدایت پیمان فخری به مصاف حریفانش رفت.

دیدار‌های تیمی اسلحه سابر مردان از جدول ١٦ تیمی آغاز شد،  اما تیم ایران که در این جدول با قرعه استراحت روبرو بود نخستین دیدارخود را از جدول ٨ تیمی آغاز کرد و با غلبه بر هند و قزاقستان تا مرحله فینال پیش رفت.

ملی پوشان ایران در این مرحله مقابل کره جنوبی قرار گرفتند و در مصاف با این تیم به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند.  

عملکرد تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در مسابقات قهرمانی آسیا به این شرح است: 

جدول ١٦ تیمی
*قرعه استراحت 

جدول ٨ تیمی
*ایران ٤٥ – ٢٦ هند 

مرحله نیمه نهایی
*ایران  ٤٥- ٣٧ قزاقستان

فینال
*ایران ۲۷ – ۴۵ کره جنوبی

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در حالی مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا را از آن خود کرد که در دوره پیشین این رقابت‌ها نیز تایب قهرمان شده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شمشیربازی قهرمانی آسیا| جبران مافات انفرادی در تیمی؛ نایب قهرمانی تیم سابر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شمشیربازی قهرمانی آسیا| جبران مافات انفرادی در تیمی؛ نایب قهرمانی تیم سابر"، کلیک کنید.