شهرداری نایب قهرمان غرب آسیا شد/ زور شاگردان هاشمی به الریاضی نرسید

شهرداری نایب قهرمان غرب آسیا شد/ زور شاگردان هاشمی به الریاضی نرسید

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با شکست مقابل الریاضی لبنان، نایب قهرمان مسابقات سوپر لیگ غرب آسیا شد.

به گزارش اکسیداک، آخرین بازی از سری فینال سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا، چهارشنبه شب 19 اردیبهشت 1403 برگزار شد که در پایان این دیدار، تیم الریاضی لبنان با شکست دادن شهرداری گرگان از ایران، برای دومین فصل متوالی، عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد.

با شروع این دیدار، از همان ابتدا این تیم میزبان یعنی الریاضی لبنان بود که با درخشش میکر و کیکانوویچ، نبض بازی را در اختیار داشت. الریاضی کوارترهای اول و دوم را 30-21 و 24-17 برد تا نیمه نخست را با پیروزی 54 – 38 به پایان برساند.

با آغاز نیمه دوم نیز درخشش کیکانوویچ ادامه داشت تا به همراه میکر و وایل عرقچی، سبدها را یکی پس از دیگری برای الریاضی به دست آورند. کوارتر سوم این بازی هم با نتیجه 22-16 به سود میزبان پایان یافت تا وجود تساوی 24-24 دو تیم در کوارتر چهارم، نماینده لبنان در مجموع 100 – 78 پیروز بازی شود.

به این ترتیب الریاضی لبنان 2 بر یک شهرداری گرگان را در سری فینال سوپر لیگ غرب آسیا شکست داد تا همانند فصل قبل این مسابقات، با شکست دادن شهرداری گرگان برای دومین دوره متوالی عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد.

نتایج سه بازی این دو تیم در سری فینال سوپر لیگ غرب آسیا:

الریاضی لبنان 95 – 60 شهرداری گرگان

شهرداری گرگان 95 – 85 الریاضی لبنان

الریاضی لبنان 100 – 78 شهرداری گرگان

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرداری نایب قهرمان غرب آسیا شد/ زور شاگردان هاشمی به الریاضی نرسید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرداری نایب قهرمان غرب آسیا شد/ زور شاگردان هاشمی به الریاضی نرسید"، کلیک کنید.