شکایت صداوسیما از مهران مدیری به کجا رسید؟

شکایت صداوسیما از مهران مدیری به کجا رسید؟

به گزارش خبرگزاری اکسیداک، بازگشت مهران مدیری کارگردان، بازیگر و مجری به تلویزیون موضوعی قابل بحث میان مدیران صداوسیما و اهالی رسانه است هر چند مدیران رسانه ملی بارها اعلام کرده اند که مشکلی بابت ادامه فعالیت سلبریتی هایی همچون مهران مدیری و رامبد جوان در تلویزیون وجود ندارد، اما همچنان این فاصله حفظ شده است.

به گزارش فارس، یکی از موضوعاتی که به نظر می رسد مانع بازگشت مدیری به تلویزیون می باشد بحث بر سر ادامه سرنوشت «دورهمی» و شکایت صداوسیما از او است.

ناصر قدیر کاشانی تهیه کننده این برنامه درباره سرنوشت قسمت های باقی مانده «دورهمی» گفت: ما قسمت های باقی مانده دورهمی را به شبکه نسیم تحویل دادیم و آن ها باید تکلیف و سرنوشت این برنامه را مشخص کند.

وی درباره شکایت صداوسیما از مجری این برنامه افزود: شکایت از مهران مدیری در حال رسیدگی است و متوقف نشده است.

کاشانی درباره ساخت فصل بعدی «دورهمی» بدون مهران مدیری با بیان اینکه بازنشسته شده است خاطرنشان کرد: اطلاعی ندارم!

پیشتر محمدرضا خشرو مدیر شبکه نسیم درباره این موضوع اظهار کرده بود: دورهمی بعد از اینکه مسیله اداری اش حل شود حتماً آن را پخش می کنیم. مشکلی با پخش این برنامه نداریم، اما مسیله اداری وجود دارد که ربطی به آقای مدیری هم ندارد.

لازم به ذکر است «دورهمی» که پخش آن از سال 94 آغاز شد، در ابتدا در قالب تاک شو و با حضور چهره های معروف به روی آنتن می رفت، اما در ادامه این برنامه با تغییر قالب، به صورت یک مسابقه تلویزیونی به روی آنتن رفت.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکایت صداوسیما از مهران مدیری به کجا رسید؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکایت صداوسیما از مهران مدیری به کجا رسید؟"، کلیک کنید.