صحت داده های چت جی پی تی استاندارد نیست

اتحادیه اروپا:

صحت داده های چت جی پی تی استاندارد نیست

نهاد ناظر بر داده ها در اتحادیه اروپا اعلام کرد که صحت داده های چت جی پی تی هنوز به حد استاندارد نرسیده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اکسیداک به نقل از رویترز، هییت حفاظت از داده های اتحادیه اروپا اعلام کرده که چت جی پی تی همچنان استاندارد های استاندارد های صحت داده ها را رعایت نمی کند.

یک کارگروه در بخش ناظر بر حریم خصوصی اتحادیه اروپا گفت که تلاش های اپن ای آی برای اطمینان بخشی در خصوص انطباق با قوانین داده در اتحادیه اروپا کافی نبوده است. صحت و دقت داده ها یکی از اصول راهبردی مجموعه قوانین حفاظت از داده در اتحادیه اروپا است.

سال گذشته پس از آن که تنظیم کننده های ملی در کشور ایتالیا نگرانی هایی را درمورد سرویس پرکاربرد هوش مصنوعی مطرح کردند، نهاد ناظر برفعالیت تنظیم کنندگان مقررات دیجیتالی در کشور های اروپایی کارگروه ویژه ای برای رسیدگی به این موضوع راه اندازی کرد.

در این گزارش آمده است که تحقیقات مختلفی که توسط ناظران ملی حفظ حریم خصوصی در برخی از کشور های عضو راه اندازی شده است، همچنان ادامه دارد و بنابراین، ارایه شرح کامل نتایج هنوز ممکن نیست. این یافته ها باید به عنوان یک «نتیجه مشترک» برای مقامات ملی قابل درک باشد.

در این گزارش آمده است: «در واقع، به دلیل ماهیت فعلی سیستم هوش مصنوعی، رویکرد آموزشی فعلی به مدلی منتهی می شود که ممکن است خروجی های مغرضانه یا ساختگی ایجاد کند».

علاوه بر این، کاربران نهایی خروجی های چت جی پی تی، از جمله اطلاعات مربوط به افراد را بدون توجه به دقت  و صحت آنها، واقعی و درست تلقی می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صحت داده های چت جی پی تی استاندارد نیست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صحت داده های چت جی پی تی استاندارد نیست"، کلیک کنید.