طارمی پرتغالی، فرعون فروشی و اولین شوک به استقلال!

طارمی پرتغالی، فرعون فروشی و اولین شوک به استقلال!

ورزش ایران و جهان، امروز با رخدادهای گوناگونی همراه بود که گزیده آنها در این گزارش آمده است.

به گزارش اکسیداک، سرمربی ترکیه ای تیم ملی بسکتبال ایران، نسبت به برکناری خود از سمتش واکنش نشان داد.

پس از اینکه امروز (دوشنبه – 10 اردیبشت 1403) فدراسیون بسکتبال ایران رسما اعلام کرد که دیگر قصد همکاری با هاکان دمیر را ندارد، با این سرمربی ترکیه ای تماسی داشتیم که مشخص شد او از تصمیم فدراسیون برای قطع همکاری بی اطلاع است.

رسمی/ تغییر نام استقلال به استقلال خلیج فارس

مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تبریک دهم اردیبهشت روز ملی خلیج فارس، از تغییر نام تیم استقلال به تیم «استقلال خلیج فارس» خبر داد.

عبدالعلی علی عسکری با اشاره به اینکه پسوند «خلیج فارس» نقطه اشتراک تمامی شرکت های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس است، گفت: بر اساس همین سیاست، در راستای حفظ وحدت رویه، سیاست حاکمیت شرکتی و همچنین روز مبارک خلیج فارس، بر اساس تصمیم مالکان جدید تیم محبوب استقلال، به تیم استقلال خلیج فارس تغییر می یابد.

دعوت 18 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال/ خبری از عبادی پور نیست

با نظر موتا پایز 18 بازیکن از امروز تمرینات خود را در کمپ تیم های ملی والیبال ادامه می دهند.

لیگ ملت های 2024 والیبال از یکم خردادماه در کشورهای برزیل و ترکیه آغاز می شود که به عنوان آخرین مرحله صعود به المپیک پاریس حساسیت و اهمیت این رقابت ها را در این سال به حداکثر خود رسانده است. تیم ملی والیبال ایران اردوهای آماده سازی خود را از 18 فروردین ماه آغاز کرد تا برای حضور هر چه بهتر در این رقابت ها آماده شود.

معرفی دو گزینه خارجی برای هدایت تیم ملی بسکتبال ایران

کمیته فنی فدراسیون بسکتبال دو گزینه نهایی خارجی را برای سرمربیگری تیم ملی معرفی کرد. پس از برگزاری جلسه کمیته فنی فدراسیون بسکتبال برای انتخاب گزینه های نهایی سرمربیگری تیم ملی، «مارکو راموندینو»ی 43ساله از ایتالیا و «رادووان تریفانوویچ» 54ساله از اسلوونی به عنوان گزینه های خارجی نهایی انتخاب شدند.

سعیدتابش نیا در گفت وگو با اکسیداک در این باره اظهار کرد: پنج گزینه خارجی را برای انتخاب به عنوان سرمربی خارجی در کمیته فنی مد نظر داشتیم که پس از بررسی های انجام شده مشخص شد که با دو نفر از این گزینه ها می توانیم همکاری داشته باشیم؛ چرا که گزینه های مد نظر باید هماهنگی لازم با خط مشی فدراسیون را داشته باشند.

تلاش طارمی برای دریافت شهروندی پرتغال

مهدی طارمی تلاش دارد با دریافت تابعیت پرتغالی از پرشدن سهمیه بازیکنان غیر اروپایی اینتر جلوگیری کند؛ گرچه فرآیند دریافت شهروندی مدتی طول خواهد کشید.

مهاجم جدید اینتر با وجود تلاش برای اخذ تابعیت پرتغال به عنوان بازیکنی غیر اتحادیه اروپا از پورتو به اینتر پیوست.

صلاح در فهرست فروش لیورپول

باشگاه لیورپول بعد از حاشیه سازی اخیر محمد صلاح قصد فروش این بازیکن مصری را دارد.

محمد صلاح بهترین گلزن تاریخ باشگاه لیورپول و نزد هواداران از جایگاه خاصی برخوردار است. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه انگلیسی است. صلاح تابستان سال قبل تا آستانه جدایی از لیورپول پیش رفت. الاتحاد عربستان سخت به دنبال جذب ستاره مصری لیورپول بود و پیشنهاد وسوسه انگیزی را به او ارایه داد اما مخالفت یورگن کلوپ باعث شد صلاح در نهایت در لیورپول باقی بماند.

اعلام سهمیه بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و سپاهان

بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و سپاهان از ساعت 14 امروز آغاز خواهد شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر روز چهارشنبه در دیداری حساس در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان خواهد رفت.

بازسازی ورزشگاه آزادی کی به سرانجام می رسد؟

پروژه بازسازی ورزشگاه آزادی با چالش های متعددی روبرو شده و وعده ها عملی نشده است.

برخی اظهارنظرهای مدیران سابق ورزشگاه آزادی حاکی از آن بود که اگر در این برهه ورزشگاه آزادی بازسازی نشود، فقط مدت دو سال قابل استفاده خواهد بود و عملیات عمرانی برای بازسازی آغاز شد اما وعده هایی که داده شد در حد حرف باقی ماند و پروژه بازسازی طبق حرفها پیش نرفت.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طارمی پرتغالی، فرعون فروشی و اولین شوک به استقلال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طارمی پرتغالی، فرعون فروشی و اولین شوک به استقلال!"، کلیک کنید.