طرح ویژه پلیس برای ترخیص خودروهای توقیفی/ توقیفی های حجاب و عفاف هم ترخیص می شوند

طرح ویژه پلیس برای ترخیص خودروهای توقیفی/ توقیفی های حجاب و عفاف هم ترخیص می شوند

سخنگوی پلیس از ترخیص وسایل نقلیه ای که در چارچوب مقررات پلیسی، توقیف فیزیکی شده اند به مناسبت جشن انقلاب و مبعث پیامبر اسلام خبر داد.

به گزارش اکسیداک، سردار سعید منتظرالمهدی در خصوص جزییات این خبر گفت: در سالروز مبعث پیامبر رحمت و در آستانه جشن بزرگ انقلاب اسلامی و در راستای افزایش رضایت شهروندان از خادمان شان در مجموعه پلیس، بنابر تدبیر فرمانده کل انتظامی کشور مالکان وسایل نقلیه ای که صرفا در چارچوب مقررات پلیس و راهنمایی و رانندگی توقیف و به پارکینگ دلالت داده شده اند، می توانند از شنبه 21 بهمن 1402 با مراجعه به دفاتر پلیس 10 در سراسر کشور و یا از طریق اپلیکیشن “پلیس من” با مراجعه به قسمت پلیس راهور و “صفحه ترخیص خودرو” نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

وی افزود: ترخیص خودروهای توقیفی شامل کلیه تخلفات رانندگی و همچنین موارد مرتبط با حوزه عفاف و حجاب نیز است و البته مشمول خودوهایی که دارای شکایت قضایی و پرونده مفتوح در سیستم قضایی هستند، نمی شود.

 سخنگوی پلیس گفت: همچنین به جهت تسهیل و مساعدت در فرآیند ترخیص، از طریق ستاد ترخیص پلیس راهور فراجا نسبت به تقسیط جرایم رانندگی اقدام خواهد شد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح ویژه پلیس برای ترخیص خودروهای توقیفی/ توقیفی های حجاب و عفاف هم ترخیص می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح ویژه پلیس برای ترخیص خودروهای توقیفی/ توقیفی های حجاب و عفاف هم ترخیص می شوند"، کلیک کنید.