فرمانده انتظامی یزد خبر داد: امنیت انتخابات در یزد تامین و برقرار است

فرمانده انتظامی یزد خبر داد: امنیت انتخابات در یزد تامین و برقرار است

اکسیداک/یزد فرمانده نیروی انتظامی استان یزد از مشارکت پنج هزار و ۳۰۰ نفر از عوامل انتظامی و نظامی استان برای تامین امنیت دور دوم انتخابات خبر داد.

سردار «عباسعلی بهدانی فرد» صبح امروز جمعه پانزدهم تیرماه پس از انداختن رای خود در  صندوق، در گفت‌وگو با اکسیداک اظهار کرد: خوشبختانه در همین ساعات اولیه رای گیری در دور دوم انتخابات شاهد حضور پرشور مردم یزد در پای صندوق‌های رای هستیم و در مرحله اول نیز مردم یزد با نشاط در انتخابات شرکت کردند، به طوری که به لحاظ مشارکت، یزد دومین استان کشور معرفی شد که از در این رابطه از مردم استان تقدیر و تشکر داریم.

وی افزود: اهمیت انتخابات از این حیث که مشارکت بیشتر مردم موجب عظمت و اقتدار کشورمان خواهد شد و از طرفی معاندین و منافقین در تلاش هستند که نشان دهند مردم از نظام دل خسته شده و در انتخابات شرکت نمی‌کنند، حائز اهمیت و نیازمند مشارکت حداکثری مردم است.

بهدانی فرد گفت: در راستای امنیت برگزاری انتخابات با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تعداد پنج هزار و ۳۰۰ نفر در تعداد ۸۷۰ شعبه اخذ رای در سطح استان فعالیت دارند تا مردم عزیزمان در آسایش و بدون هر گونه ناامنی در سطح استان بتوانند نسبت به حضور و مشارکت در انتخابات اقدام کنند.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرمانده انتظامی یزد خبر داد: امنیت انتخابات در یزد تامین و برقرار است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرمانده انتظامی یزد خبر داد: امنیت انتخابات در یزد تامین و برقرار است"، کلیک کنید.