قاچاق شیشه به زندان در پوشش هندوانه اهدایی

قاچاق شیشه به زندان در پوشش هندوانه اهدایی

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف 3 کیلوگرم مخدر شیشه از داخل 3 تن هندوانه اهدایی در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زندان اصفهان خبر داد.

به گزارش اکسیداک، سردار رضا بنی اسدی فر در تشریح جزییات این خبر گفت: یکی از زندانیان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زندان اصفهان که در مرخصی بوده است، نسبت به اهدای حدود سه تـن هندوانه برای مصرف زندانیان اقدام و آن را وارد اردوگاه آنان کرد.

وی ادامه داد: در زمان تخلیه بار هندوانه اهدایی در انبار اردوگاه و حین بازرسی توسط کارکنان یگان حفاظت زندان، ماموران به یکی از هندوانه ها مشـکوک شدند و پس از بررسی دقیق تر آن، همکاران متوجه برش انتهایی هندوانه به صورت دایره ای شده و اثرات چسب در آن قسمت موجب شد تا نسبت به باز کردن هندوانه ها اقدام کردند.

بنی اسدی فر ادامه داد: ماموران پس از شکافتن این هندوانه از داخل آن مقدار سه کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه که به صـــورت ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد. دقت عوامل یگان حفاظت در زمان تخلیه بار و هوشیاری آنان و سپــس بررسی کامل بار اهدایی و خودروی حامل از اقدامات صورت گرفته بعدی بود.

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا با بیان اینکه راننده کامیون به اتهام اقدام در ورود مواد مخدر به داخل زندان دستگیر شد، گفت: متهم اصلی نیز پس از کسب دستور قضایی در مخفیگاه خود شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.

پایان خبر اکسیداک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قاچاق شیشه به زندان در پوشش هندوانه اهدایی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قاچاق شیشه به زندان در پوشش هندوانه اهدایی"، کلیک کنید.