قتل خانوادگی در تهران

قتل خانوادگی در تهران

آفتاب نیوز :

ردی به دلیل اختلاف با همسرش دست به جنایت هولناک زد و فرار کرد، اما در نهایت دستگیر شد.

ماموران کلانتری 138 جنت آباد در ساعات پایانی شامگاه چهارشنبه از سوی همکاران خود در مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران از شنیده شدن صدای تیراندازی در محدوده استحفاظی خود مطلع شدند. به این ترتیب، گروهی از ماموران گشت کلانتری در محل تیراندازی حاضر شدند.

دقایقی بعد ماموران با تلفن بازپرس کشیک قتل تهران تماس گرفتند و به بازپرس امیرحسین علیمردان گفتند حدود ساعت 23 مردی مسلح به خانه مقتول که خانه ای در محله جنت آباد جنوبی است، وارد شده و پس از شلیک چند گلوله و قتل یک مرد و زخمی کردن دو زن، با ربودن نوه شش ساله صاحبخانه آنجا را ترک کرده است.

به این ترتیب، بازپرس جنایی و کارآگاهان ویژه قتل خود را به محل حادثه رساندند و ابتدا دیدند مردی 70 ساله با اصابت گلوله جان باخته و در پاگرد افتاده بود. کارشناس پزشکی قانونی گزارش دادند او با اصابت شش گلوله از پا درآمده است. در فاصله کمی از مقتول، در پاگرد بعدی نیز آثاری از خون وجود داشت که این بار ماموران تشخیص هویت به بازپرس علیمردان گزارش دادند، دو زن که یکی از آن ها 60 ساله و دیگری جوان تر بود اینجا روی زمین افتاده بودند. به هر کدام از دو زن یک گلوله شلیک شده و تیر به شکم هایشان خورده بود و با توجه به شرایط و خونریزی که داشتند امدادگران اورژانس آن ها را به بیمارستان منتقل کردند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز در گزارشی کوتاه خبر دادند به نظر می رسید مرد فوت شده پدر خانواده بود و دو زن زخمی نیز مادر و دختر خانواده هستند و در حال حاضر تحت درمان قرار گرفته اند، اما حال دختر خانواده وخیم اعلام شده است.

پس از آن در جریان تحقیقات معلوم شد، عامل تیراندازی خونین داماد جوان خانواده است. کارآگاهان پی بردند او خواننده مجالس، رستوران ها و میهمانی هاست و اختلاف های زیادی با همسرش دارد. زن جوان از شغل شوهر خود بسیار ناراضی بود، چون همسرش مجبور بود تا دیروقت بیرون بماند. ضمن اینکه مرد جوان به شیشه معتاد است و به دلیل اعتیاد همسرش را اذیتش می کرد.

زن جوان به دلیل این اختلافات تصمیم به طلاق داشت، اما شوهر مخالف جدایی بود. به همین دلیل زن جوان از چهار سال قبل، خانواده خود را در جریان اختلافات قرار داده و از مدتی قبل پیش نیز همراه پسر شش ساله اش به خانه پدرش در جنت آباد جنوبی رفته بود.

مدتی بود که زندگی این زوج به این شیوه ادامه داشت، تا اینکه مرد جوان دو هفته قبل کلت کمری خرید و نقشه تهدید و قتل همسرش را طراحی کرد. در نهایت شامگاه چهارشنبه در حالی که مسلح بود، به بهانه صحبت و حل مشکلات با همسرش به خانه پدرزنش رفت. همسر، پدر زن و مادرزن مرد جوان به گمان اینکه او تصمیم به تغییر دارد و برای حل و فصل موضوعات به آنجا رفته در خانه را باز کردند، اما داماد خانواده وقتی وارد ساختمان شد، ابتدا در پاگرد با پدرزنش مشاجره و به او شش گلوله شلیک کرد و سپس مادرزن و همسر خود را هدف گلوله قرار داد و در نهایت همراه پسرش صحنه جنایت را ترک کرد.

زن 60 ساله که حال بهتری نبست به دخترش داشت در تحقیقات گفت: با صدای شلیک از خانه بیرون رفتم و دامادم همان موقع یک تیر به شکمم شلیک کرد.

با شناسایی هویت مهاجم فراری ماموران تحقیقات برای دستگیری او را آغاز کردند، اما ردی از این مرد و فرزند خردسالش نبود تا اینکه حدود 24 ساعت بعد از شروع تحقیقات جنایی خواهرزن قاتل با پلیس تماس گرفت و گفت: لحظاتی قبل زنگ در خانه مان را زدند و وقتی در را باز کردم، پسر خواهرم پشت در بود. آن طور که می گفت پدرش او را مقابل در خانه آورده و رها کرده بود و از او خواسته که به خانه ما بیاید.

به دنبال این تماس، سرنوشت خردسال ربوده شده مشخص شد و کارآگاهان جنایی پایتخت با نگرانی کمتری تحقیقات را ادامه دادند و در نهایت موفق شدند رد مرد مسلح را در باغی در حوالی کرج به دست آورند. با به دست آمدن سرنخی از مخفیگاه قاتل فراری و انجام هماهنگی های لازم با بازپرس جنایی کارآگاهان راهی باغ شدند و مرد جوان را دستگیر کردند. متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران به قتل پدرزن و تیراندازی به مادرزن و همسرش اعتراف کرد. تحقیقات در این رابطه به دستور بازپرس جنایی از سوی کارآگاهان اداره هم پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد و در صورت مرگ همسرش او متهم به دو قتل خواهد شد.

منبع: سایت جنایی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل خانوادگی در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل خانوادگی در تهران"، کلیک کنید.